Bezdušová pneumatika 10x2,7-6,5

Bezdušová pneumatika 10 x 2,7-6,5

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
499 Kč 412 Kč bez DPH
Kategorie: Pneumatiky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Bezdušová pneumatika 10 x 2,7-6,5

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 24.11.2023
Synek si nestěžuje, takže v poho.
5
MK Avatar autora | 7.7.2022
Spokojenost. Neustále defekty jsem vyřešil touto bezdusovou pneu a je po problémech.
5
PZ Avatar autora | 28.5.2022
No prostě jsem spokojen s gumou co jsem si koupil, je to skvělý. Akorát je hustý že prsty pro poježdění musíte obětovat na této gumě, je pevná, super. Jízda, jsem velice spokojen. Rychlé doručení DOPORUČUJI OBCHOD, DĚKUJI PAVEL
5
JJ Avatar autora | 13.12.2021
Pneu je klasická china Chao Yang - tedy originál, co se dává na Speedway5 a podobné koloběžky s 6.5 ráfkem a 10" pneu. Jezdit se na tom dá v pohodě, ale já je hned sjedu a při klopení není takový bezpečný pocit, jako na PMT, které dříve nebo později přijdou nasadit místo těchto (nutno koupit 6.0 ráfky v mém případě). Co ale vždy mohu bezpečně pochválit je komunikace obchodu, vstřícnost a vždy velmi rychlé vyřízení a odeslání. V pátek jsem objednal a v pondělí už byla na koloběžce! Tímto moc děkuji a těším se na další nákupy!
5
VS Avatar autora | 3.9.2021
Velmi dobrý

VORO INC

 

Voro Motors začínal jako osobní prodejce elektrických skútrů v Singapuru. Díky tomu, že obsluhujeme 1 zákazníka najednou a posouváme hranice kvality, jsme se brzy stali přední společností v  oblasti prémiových elektrických skútrů. Vzhledem k odstavení singapurské vlády u osobních elektrických vozidel jsme se však museli zaměřit na jiné trhy jinde.

Naším posláním je přeměnit alternativní dopravu na běžný způsob dopravy prostřednictvím dostupných elektrických skútrů. Tvoří nás různorodá sbírka činitelů, kteří neustále přetvářejí moderní způsob dojíždění. Přesvědčili jsme velké množství lidí, že mohou s vozem EMOVE Cruiser úplně zkopnout svá auta.

Přesvědčili jsme veřejnost, že můžete zapomenout na veřejnou dopravu s EMOVE Touring v době pandemie COVID-19.

Zavedením bezdušových pneumatik jsme nastavili nový standard na elektrických skútrech.

Každý nový produkt, který vytváříme, služba, kterou představujeme, je výsledkem celého týmu lidí, kteří společně pracují na posílení vzájemné myšlenky - vytváření nejlepších zkušeností zákazníků.

V průběhu let jsme naslouchali zpětné vazbě od našich zákazníků a založili jsme vlastní řadu elektrických skútrů, která je v dnešním světě známá jako „EMOVE“. Jsme silně zapojeni do výroby, od zdrojů surovin po nastavení výrobních procesů a procesů kontroly kvality s našimi čínskými partnery. Nebereme jen rám skútru a dáváme na něj značku.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX