SUPERNOVA DESIGN GmbH

Webová stránka značky: SUPERNOVA DESIGN GmbH

Světla supernovy

FILOZOFIE SUPERNOVY

Naší snahou je inspirovat lidi vynikajícím designem produktů, nejvyšší kvalitou a odolností pro cyklistiku a učinit vaši mobilitu ještě bezpečnější. Cyklistika je nejefektivnější, nejekonomičtější a nejekologičtější způsob dopravy. Každý kilometr ujetý na kole šetří kilometry autem. Jízda na kole je nejen zdravým způsobem cestování pro malé i velké, ale také zábavou. Cyklistika je pro nás životní styl. Jsme hrdí na to, že jsme malou součástí velkého hnutí, které se snaží zachovat naši vzácnou planetu nejen pro nás, ale i pro budoucí generace.

 

ZELENÁ BUDOUCNOST

Téma udržitelnosti je jedním z nejdůležitějších pilířů naší firemní filozofie. Ochrana životního prostředí je pro nás velmi důležitá a tvoří základní kámen všeho, co děláme. Usilujeme o to, aby byla dnešní země a země našich dětí lepší a čistší. Vytvářením krásných produktů, díky kterým je cyklistika bezpečnější, chceme povzbudit lidi, aby nasedli na kolo. Tímto způsobem podporujeme udržitelnost a přispíváme k lepší budoucnosti. Naším cílem je inspirovat naše kolegy, přátele, zákazníky a obchodní partnery, aby následovali náš příklad. I zde je důležité být kreativní a realizovat každou optimalizaci. Každý příspěvek se počítá! 

 
 Naše výrobky jsou navrženy pro dlouhou životnost a používáme materiály šetrné k životnímu prostředí.
 
 Naše výroba v Gundelfingenu využívá pouze zelenou elektřinu z větrné energie, vodní energie, solární energie a bioplynu.
 
 Náš sortiment je bez PVC. PVC je klasifikováno jako karcinogenní a při spalování produkuje vysoce toxické dioxiny. 
 
 Kdykoli si u nás objednáte produkt Supernova, dostanete jej prostřednictvím C0 2 - neutrální dopravy v ekologickém balení.

 Ochrana životního prostředí začíná u lidí. Většina našich zaměstnanců proto do práce jezdí na kole.
 

NĚMECKÉ STROJÍRENSTVÍ

Supernova vyvíjí a vyrábí vysoce výkonná cyklistická světla již více než 20 let. Naše nároky na kvalitu mechanického zpracování a provedení jsou mimořádně náročné. Další zvláštností a předností vývoje světla v Supernově je vysoký praktický význam ve všech fázích vývoje. Vzhledem k tomu, že vývojáři a majitel společnosti jsou sami vášnivými cyklisty, je praktický přínos nejvyšší prioritou. V extrémních oblastech se využívá cenná zpětná vazba od dálkových řidičů a jako staří 24hodinoví vývojáři rádi vyrážejí na závodní dráhu i sami s prototypy – to jinde nenajdete. Zpětná vazba od některých profesionálních řidičů je pro nás také velmi cenná a pomáhá nám neustále zdokonalovat naše produkty. Kvalita a nejlepší funkčnost jsou naší nejvyšší prioritou. Proto v podstatě neexistují žádné levné světlomety od Supernovy. S naší tříletou zárukou vám poskytujeme o celý rok déle, než požaduje zákon v Německu. Některé osvětlovací systémy se osvědčily při náročném venkovním použití již více než 15 let. Na tyto produkty poskytujeme plnou pětiletou záruku.

 
 

DESIGN SUPERNOVY

Společnost Supernova Design GmbH & CO. KG se stará o celý proces návrhu od první skici až po sériovou výrobu. "Moje práce je víc než jen moje vysněné povolání," říká Wallmeyer. "Jsem nadšený z dobrého designu a mohu vám pomoci se svým talentovaným týmem uvést na trh velmi úspěšný produkt."
2123435 1200Wx1200H
Tip
SUPERNOVA MINI 2 PRO
Skladem u dodavatele
4 190 Kč

Nejmenší světlo Supernova s potkávacím a dálkovým světlem. Nové MINI 2 PRO překonává vše, co kdy vyvinuli, pokud jde o kompaktnost a extrémní výkon. Ve zcela nové verzi...

Kód: 718
M99 Pro 2 přední světlomet
Novinka
9 990 Kč

Supernova M99 Pro 2: Buďte králem silnic s nejjasnějším světlem pro elektrokolo! 3 000 lumenů v dálkovém režimu pro perfektní viditelnost. Široký a rovnoměrný světelný paprsek....

Kód: 1627
2123323 1200Wx1200H
13 490 Kč

Nová vlajková loď v segmentu světel s baterií SUPERNOVA Světově nejjasnější bateriové přední světlo s tlumeným a dálkovým světlem schválené StVZO

Kód: 717
2123519 1200Wx1200H
3 990 Kč

Není třeba hledat dál. Máme pro vás dokonalé světlo. V1280 je kompatibilní téměř s každým elektrokolem i elektrokoloběžkou. V nejnovější generaci všestranného...

Kód: 708
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX