Segway eScooter E300SE

Konečně elektrický skútr, který dává smysl! 

Segway eScooter E300SE je velmi výkonný a srovnatelný s 125 cm3 motocyklem, díky svému maximálnímu výkonu 10000 W je schopen dosáhnout maximální rychlosti 105 km/h. Má ABS brzdy, stabilizaci jízdy, úložný prostor pod sedlem a dva bateriové moduly, které lze vyjmout. 

Pro dosažení maximálního 130km dojezdu možnost dokoupení 3. baterie.

Zvýhodněná cena při osobní odběru ve Valašském Meziříčí. Neváhejte nás kontaktovat.

Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SEGWAY
129 990 Kč 107 430 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrické skútry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 127 kg
Doba nabíjení (h): 3
Energie baterie (Wh): 4000
Max. nosnost (kg): 280
Max. rychlost (km/h): 105
Max. výkon (W): 10000
Maximální dojezd (km): 130
Výkon (W): 7800
? Řidičská licence: A1

Městský a designový elektrický skútr o objemu 125 ccm

Se svým moderním a prémiovým vzhledem je elektrický skútr Segway eScooter E300SE 125ccm městským skútrem par excellence. Jeho elegance je okamžitě patrná. Jeho matné kovové povrchy na zrcátkách a zadní rukojeti, sladěné čalounění a madla, kvalita montáže... jsou detaily, které vás nenechají v klidu.
 

Autonomní a efektivní

S výkonem 10 kW a rychlostí 105 km/h nám Segway nabízí skutečný ekvivalent 125ccm. Maximální točivý moment 200 Nm umožňuje točivou akceleraci a zrychlení z 0 na 50 km/h za 2,9 sekundy. Jeho dvě baterie vám umožní maximální dojezd 130 km v optimálních podmínkách (45 km/h a 75 kg zatížení). V průměru to bude zhruba 85 km při běžném použití. Baterie jsou umístěny pod podlahou a je velmi snadné je vyjmout a nabíjet doma. Každá baterie se nabije za 3 hodiny. Zásuvka nabíjení je také přímo na skútru a to Vám také umožní nabíjet i bez vyjímání baterií. Chcete-li zvýšit svou autonomii, můžete si jako volitelné příslušenství zakoupit třetí baterii.
 

Chytré a propojené

Díky mnoha funkcím zabudovaným do mobilní aplikace je smart a bezpečný.
Svůj elektrický skútr můžete zamknout a odemknout pomocí aplikace Segway-Ninebot.
Nemůžete si vzpomenout, kde jste zaparkovali? Aplikace Vám pomůže najít váš eScooter díky jeho poloze GPS. Připojený systém ochrany proti krádeži Vám zasílá upozornění, když se váš skútr pohybuje a umožňuje Vám jej sledovat. Vaše cesty lze také zaznamenávat a aplikace Vám je umožní analyzovat.
 

Zajištění špičkových funkcí

Pro zvýšení bezpečnosti je eScooter E300SE vybaven brzděním ABS, které zabraňuje zablokování a smyku brzd. Elektronický brzdový systém EBS doplňuje a optimalizuje brzdný výkon a zároveň umožňuje rekuperaci energie.
I když je asistované ovládání brzdění důležité, kontrola trakce je užitečná i při akceleraci. Segway vybavil svůj elektrický skútr systémem TCS (Traction Control System). TCS umožňuje kontrolu přilnavosti při zrychlení a zabraňuje tak prokluzu při zrychlení.
Senzor sedadla vám zabrání náhodnému nastartování, když nejste v pozici řidiče, a senzor stojánku zajistí vozidlo, když je zaparkované a zapnuté, připravené k jízdě.
 

Klíčové vlastnosti:

 
- Skutečný elektrický skútr ekvivalentní 125 ccm / L3e
- Optimalizovaný protiblokovací brzdový systém EBS a ABS
- Protiskluzový systém při akceleraci
- Připojený systém ochrany proti krádeži
- Zámek pomocí aplikace
- Senzory sedadla a stojanu
- Bluetooth připojení
- Připojený systém správy baterie
- 2 vyjímatelné baterie součástí dodávky

Segway eScooter E300SE elektrický skútr

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 18.11.2023
Zakoupil jsem cca před měsícem a po aktualizaci softwaru jsem se skútrem maximálně spokojený. Propojení s mobilem, funkce zaznamenávání trasy, info o dojezdu, stavu baterií a jízdní vlastnosti perfektní. Akcelerace mne opravdu překvapila, reference nelžou. Do kopce zvládá bez zpomalení a to vážím bezmála 120kg. Z kopce jsem jel dokonce 112,7 km/hod. Za mne palec nahoru a věřím, že na něm ujedu stovky km bez problémů.

Amazon.co.uk: Segway-Ninebot (Witt): Segway-Ninebot (Witt)

Jak to vše začalo

 Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou.Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Příběh Ninebot

Ninebot je soukromá společnost s centrálním ústředím v Pekingu v Číně. V roce 2015 se Ninebot strategicky spojil se společností Segway sídlící v Bedfordu ve Spojených státech amerických. Obě společnost tak spojili síly ve výzkumu a vývoji, designu, výrobě a distribuci osobních transportérů pro krátké vzdálenosti. Obě společnosti mají nyní centrální sídla pro jednotlivé kontinenty v USA, Holandsku a Pekingu, s výrobními centry v USA a v Číně.Segway a Ninebot se společně soustředí na hladké spojení robotizované osobní přepravy s propojením na chytré telefony a rozvoji již funkčního konceptu hlasového ovládání, rozpoznávání obličeje a osob. Tedy vysoce interaktivních a chytrých produktů usnadňujících život.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX