Samsung Galaxy SmartTag2 (balení 4 ks) Black 2 + White 2

Už nikdy neztratíte klíče, peněženku ani batoh!

Najděte cokoliv s Galaxy SmartTag2.

Ztracené předměty už pro vás nebudou noční můrou. Galaxy SmartTag2 s technologií Bluetooth a ultraširokopásmovou (UWB) technologií vám s jistotou ukáže, kde se váš ztracený předmět nachází. Ať už je to na druhém konci gauče nebo v hlubinách vaší tašky, SmartTag2 vám ho pomůže najít.

Klíčové vlastnosti:

 • Přesné nalezení: Technologie Bluetooth a UWB pro lokalizaci s vysokou přesností.
 • Dlouhá výdrž baterie: Až 500 dní na jednu baterii CR2032 (včetně).
 • Odolný design: Odolný proti prachu a vodě s certifikací IP67.
 • Režim Vyhledávání v okolí: Zvukové i vizuální nápovědy pro snadné nalezení ztraceného předmětu v blízkosti.
 • Síť SmartThings Find: Využijte síť Galaxy zařízení k nalezení i vzdálených předmětů.
 • Funkce Vyhledat: Aktivujte tón na dálku přímo na vašem SmartTagu.
 • Ovládání chytré domácnosti: Ovládejte kompatibilní zařízení chytré domácnosti stisknutím tlačítka na SmartTagu.

Balení obsahuje:

 • 2x Samsung Galaxy SmartTag2 Black
 • 2x Samsung Galaxy SmartTag2 White
 • 4x Baterie CR2032

Tento produkt je ideální pro:

 • Nepozorné jedince: Už se nikdy nebudete muset shánět po ztracených klíčích, peněžence nebo telefonu.
 • Rodiče: Mějte přehled o tom, kde se nachází vaše děti nebo domácí mazlíčci.
 • Cestovatelé: Ujistěte se, že neztratíte svá zavazadla.
 • Všechny, kteří chtějí mít klid: Vědomí, že v případě ztráty své věci ji snadno najdou, vám přinese klid na duši.

Neváhejte a pořiďte si Samsung Galaxy SmartTag2 ještě dnes!

Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
2 190 Kč 1 810 Kč bez DPH
Kategorie: Zámky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Vždy na svém místě

Vaše cennosti nespustí z očí. Galaxy SmartTag2 využívá prodlouženou výdrž baterie až 500 dní a přidává silné krytí proti prachu a vodě ve standardu IP67, takže máte vždy bezpečný přehled o všem, na čem vám záleží. Oceníte také intuitivní a rychlé vyhledávání, které nabízí režim Kompas a funkce Vyhledávat v nejbližším okolí nebo pohodlné ovládání chytré domácnosti (IoT), ke kterému vám postačí jedno stisknutí Galaxy SmartTag2.

Dvě zařízení Galaxy SmartTag2 jsou zobrazena černobíle.

*Zařízení chytré domácnosti (IoT) musí být pro správné fungování zaregistrována v aplikaci SmartThings. SmartTag2 musí být připojen k mobilnímu zařízení uživatele. Zařízení kompatibilní s aplikací SmartThings naleznete na webových stránkách SmartThings (www.samsung.com/smartthings). **Výdrž baterie vychází z výsledků interních laboratorních testů provedených společností Samsung, které vychází z analýzy typických vzorců užívání s ohledem na energetickou náročnost jednotlivých funkcí a dobu užívání. Testování proběhlo s předběžnou verzí zařízení a s použitím vstupní baterie CR2032. Skutečná výdrž baterie se může na základě způsobu užívání, modelu zařízení nebo výrobci baterie lišit. ***Galaxy SmartTag2 dosahuje úrovně krytí IP67. Testováno v laboratorních podmínkách ponořením do 1 metru sladké vody po dobu 30 minut. Nedoporučuje se používat na pláži, v bazénu nebo v mýdlové vodě. Odolnost zařízení se může během času snižovat a nemusí být trvalá. Dostupnost barevných provedení se může na základě země nebo regionu lišit.

Snadné užívání, rychlé vyhledávání

Snadné užívání bez přemýšlení. Galaxy SmartTag2 se stává ještě inteligentnějším, takže vše, co potřebujete, kdykoliv pohodlně označíte nebo lokátor mezi věcmi vyměníte. Vzdálený přístup k zařízením IoT vám usnadní ovládání vaší chytré domácnosti, odolnost proti vodě a prachu (IP67) zajistí, že lokátor bezpečně funguje i za prudkého deště a úsporný režim prodlouží výdrž baterie až o 40 %.

1. Dva prsty drží zařízení Galaxy SmartTag2 v klíčence s dalším klíčem. Za zařízením je text, který zní „500 dní“. 2. Dvě zařízení Galaxy SmartTag2 jsou zobrazena černobíle. Na nich a kolem nich jsou kapky vody spolu s textem nad nimi, který zní „IP67“.3. V pozadí je zobrazena ložnice se zapnutou noční lampičkou. V popředí stiskne tlačítko ruka držící bílé zařízení Galaxy SmartTag2.

*Zařízení chytré domácnosti (IoT) musí být pro správné fungování zaregistrována v aplikaci SmartThings. SmartTag2 musí být připojen k mobilnímu zařízení uživatele. Zařízení kompatibilní s aplikací SmartThings naleznete na webových stránkách SmartThings (www.samsung.com/smartthings). **Výdrž baterie vychází z výsledků interních laboratorních testů provedených společností Samsung, které vychází z analýzy typických vzorců užívání s ohledem na energetickou náročnost jednotlivých funkcí a dobu užívání. Testování proběhlo s předběžnou verzí zařízení a s použitím vstupní baterie CR2032. Skutečná výdrž baterie se může lišit na základě způsobu užívání, modelu zařízení nebo výrobci baterie. ***Galaxy SmartTag2 dosahuje úrovně krytí IP67. Testováno v laboratorních podmínkách ponorem do 1 metru sladké vody po dobu 30 minut. Nedoporučuje se používat na pláži, v bazénu nebo v mýdlové vodě. Odolnost zařízení se může během času snižovat a nemusí být trvalá. ****Při zapnutí úsporného režimu nemusí být některé funkce, jako je funkce Vyhledat v nejbližším okolí, Ovládání IoT a další, dostupné, a to s výjimkou základních vyhledávacích funkcí využívajících Bluetooth.

Otagováno a v bezpečí

Nemůžete si vzpomenout, kam jste položili své klíče nebo hledáte ztracenou peněženku? S připnutým Galaxy SmartTag2, a po registraci ve službě SmartThings Find, to okamžitě zjistíte. Nalezení věcí, na kterých vám zaleží, bude s příjemným uživatelským prostředím chytrého lokátoru úplná hračka.

V pozadí je na stole umístěn dětský batoh v dětském pokoji se zařízením Galaxy SmartTag2 označeným jako klíčenka. Nad zařízením se nachází ikona SmartTag2. V popředí ruka držící chytrý telefon Galaxy ukazuje na mapě umístění zařízení Galaxy SmartTag2 na SmartThings Find.

*Pro funkčnost Galaxy SmartTag2 je nutné přihlášení k účtu Samsung Account a registrace v aplikaci SmartThings Find. **Skutečné uživatelské rozhraní se může lišit.

Jednoduše nablízku

Chybí vám něco? Zapněte funkci Vyhledat v nejbližším okolí a získejte lehce srozumitelné pokyny díky kompasovému zobrazení. Už jste na místě, ale SmartTag2 stále nevidíte? Jednoduše ho „prozvoňte“ a hned budete mít jasno o tom, kde přesně se nachází.

V pozadí jsou vidět dva kufry na letišti. Nad jedním z kufrů se vznáší ikona SmartTag2. V popředí ruka držící chytrý telefon Galaxy ukazuje směr k zařízení Galaxy SmartTag2 v zobrazení kompasu.

*Pro fungování Galaxy SmartTag2 je nutné přihlášení k účtu Samsung Account a registrace na webových stránkách SmartThings Find. Funkce kompasové zobrazení vyžaduje chytré telefony Galaxy s ultraširokopásmovým (UWB) připojením a systémem Android 11 nebo vyšším. Dostupnost funkce Kompas se může lišit v závislosti na operačním systému, připojeném zařízení nebo zemi. **Přesnost navigace může být snížena, pokud se mezi vámi a lokátorem nachází překážka, například když je lokátor v zásuvce, za zdí nebo v autě. ***Skutečné uživatelské rozhraní (UI/UX) se může lišit.

Dejte o sobě vědět

Když zapomenutý batoh nebo peněženku před vámi nalezne někdo jiný, snadno mu můžete dát vědět, že vám věc náleží, a to díky možnosti zadat do lokátoru vaše kontaktní informace. Skrze technologii NFC (Near Field Communication) se pak na displeji chytrého telefonu nálezce objeví vaše zpráva a ztracená věc se k vám může jednoduše vrátit.

Na pozadí je zobrazena rukojeť jízdního kola s označeným zařízením Galaxy SmartTag2. V popředí ruka držící chytrý telefon Galaxy ukazuje registrované informace zařízení Galaxy SmartTag2 o režimu ztráty.

 

*Kontaktní informace a zpráva se na chytrém zařízení nálezce zobrazí pouze při zapnutí režimu Ztráty a jen při předchozí registraci v aplikaci SmartThings. Dále musí zařízení nálezce podporovat technologii NFC a být připojené k internetu.

 

Vylepšený design se stylovými kryty

Chytrý lokátor, který vám padne. Váš Galaxy SmartTag2 bude v bezpečí a trendy díky 2 krytům, které zajistí dodatečnou ochranu před pády díky protiskluzovému vzoru nebo naopak příjemně hladký design v silikonovém provedení. K obou krytům navíc získáte také kroužek s karabinou, takže je snadno kamkoliv připevníte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX