Ovládání plynu Kaabo pro TFT displej

Originální plyn pro Kaabo TFT displej kompatibilní s modely Wolf King GT, Wolf X a Mantis King GT.

Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
990 Kč 818 Kč bez DPH
Kategorie: Elektro díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Originální plyn pro Kaabo TFT displej kompatibilní s modely Wolf King GT, Wolf X a Mantis King GT.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TL Avatar autora | 17.7.2023
Za mňa spokojnosť oproti Thumb throttle ( plyn na palec ). Plynulejšia regulácia rýchlosti. Dôležité je si dobre nastaviť polohu tohto plynu. U mňa vyhrala poloha pri postavení na kolobežku v predĺžení ruky čo je cca 40 - 45 stupňov k zemi a brzdu mám skoro vertikálne k zemi. Je samozrejme potrebné si na toto nastavenie zvyknúť a doporučujem si zapnúť ak má kolobežka možnosť kick start. Ľahko si totiž páčku pomýlite s brzdou zo zvyku a nieje príjemné keď vám to kopne do križovatky. Výmena asi 5-10min. Je to plug and play takže to zvládne snáď každí.

logo

Elektrokoloběžky KAABO

Historie moderních elektrických koloběžek začala po roce 2012 a e-koloběžky se dělí na dva typy: každodenní mobilita a terénní vývoj. První elektrická koloběžka Kaabo byla představena v roce 2013 a je jedním z prvních průkopníků elektrických koloběžek a lídrem offroadových hráčů. Na začátku svého založení byla společnost Zhejiang Kaabo Electronic Technology Co., Ltd. založena na vývoji a výrobě elektrických koloběžek, elektrických jednokolek a elektrických vyvažovacích kol. Po několika letech inovací a experimentování, nyní značky „Qibu“, byla anglická „KAABO“ exportována do více než 30 zemí a regionů v Evropě, Americe a Africe.

Elektrokoloběžky KAABO

Jako průkopník nové inteligentní dopravy je tajemstvím úspěchu Kaabo neustálá inovace. Kaabo neustále svolává vynikající vývojáře z celého světa a neustále zavádí inovační produkty. V současné době má patentované technologie ve více než 24 zemích. Série Mantis se stala průkopníkem elektrických koloběžek a díky rychlosti až 60 kilometrů za hodinu, dojezd až 80 kilometrů a výkon až 1 000 wattů posouvá dojem z jízdy na elektrických koloběžkách na novou úroveň. Společnost Kaabo zavedla stanovený průmyslový standard, který vede v tomto odvětví v oblasti výzkumu a vývoje.

Od roku 2020 jde Kaabo vpřed se zcela novým přístupem. Tváří v tvář světovému trhu inovovali distribuční model. Doufáme, že našim partnerům přineseme vysoce kvalitní produkty a zároveň jim můžeme pomoci při marketingu a prodeji. Kaabo skutečně dosahuje koordinace a efektivního rozvoje továrních značek a distribučních partnerů.

Jsme přesvědčeni, že Kaabo bude mít ještě vzrušující budoucnost!

Jsme oficiální distributor značky Kaabo a zabezpečíme Vám exkluzivní záruční i pozáruční servis, včetně vyzvednutí kurýrem u Vás doma.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX