NANOPROTECH Home 150 ml

Mazací, antikorozní a uvolňovací roztok pro použití v domácnosti či na zahradě, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok.

Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
339 Kč 280 Kč bez DPH 226 Kč / 100 ml
Kategorie: Spreje a tmely
Hmotnost: 0.2 kg

NANOPROTECH Home 150 ml

Sprej NANOPROTECH Home chrání dílenské i zahradní nářadí před rezavěním a pomáhá je znovu rozpohybovat. Aplikací roztoku s nanočásticemi se uvolní zatuhlé součástky, prodlouží životnost strojů a výrazně sníží náklady na opravy.

Na co se NANOPROTECH Home používá?

ikona__nanoprotech-stity_čistí-od-rziOdstraní rez

Nanočástice s účinnou látkou proniknou rzí a špínou, zachytí se na kovovém povrchu a vytvoří na něm ochrannou vrstvu. Korozi a znečištění tak odstraníte během okamžiku. Nanoprotech Home navíc zabrání tvorbě rzi až na 1 rok.

 

ikona__nanoprotech-stity_promazavaZabrání vrzání a drhnutí

Nanočástice také zabrání drhnutí a skřípání pantů, garážových vrat a dalších kloubových mechanismů. A to až na 1 rok – díky nanočásticím a jejich povrchové přilnavosti vyniká roztok bezkonkurenční trvanlivostí.

 

ikona__nanoprotech-stity_povolí-i-zatuhlé-šroubyUvolní zatuhlé součástky

Po aplikaci spreje zanesou nanočástice mazivo pod hlavice zatuhlých šroubů a dalších spojů a pomohou je uvolnit. Kryt různých zařízeních a rozvodů otevřete během několika vteřin.

 

ikona__nanoprotech-stity_rozpohybuje-zamrzlé-mechanismyRozpohybuje zamrzlé mechanismy

Mazací vlastnosti si Nanoprotech Home udržuje až do -80 °C. Nanesením roztoku zabráníte např. zamrznutí zámku. A už zamrzlé součástky během několika minut rozpohybujete.

Jak NANOPROTECH Home funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice korozí, rozprostřou se po kovovém povrchu nástrojů a zařízení a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

koroze_nanoprotech_princip_1koroze_nanoprotech_princip_2koroze_nanoprotech_princip_3

Produktové NANOPROTECH Home

Nanočástice ve spreji promažou a ochrání:

  • zahradní techniku, sekačky a pily,
  • zámky dveří a oken,
  • instalatérské rozvody,
  • panty a kloubové spoje,
  • čepy, šrouby a matice,
  • gumová těsnění.

Reference našich zákazníků:

Produkty NANOPROTECH využíváme pravidelně. K našim potřebám jsou podle našich zkušeností nejvhodnější spreje Electric Home. Nanoprotech Home se osvědčil pro své antikorozní účinky. Toho využíváme k ochraně šroubových spojů plynoměrů zejména ve vlhkém prostředí. Využíváme i jeho nadstandardní kvality v oblasti maziv. Se spreji ošetřujeme závitové spoje u součástí elektronických systémů měření, což nám umožňuje jejich následnou snadnou výměnu. Právě se zatuhlými spoji měli v minulosti naši servisní pracovníci problémy. Nejproblematičtější byl zejména spoj hliník-hliník. Po aplikaci spreje NANOPROTECH Home se nám tyto nepříjemné závady podařilo výrazně eliminovat.

Bc. Pavel Nedělka Vedoucí technických služeb společnosti RWE Západní Čechy (dnes pod značkou GridServices).

co-sprej-osetruje Jak sprej používat?

NANOPROTECH Home používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

  1. Roztok na určený povrch nanášejte souvislou vrstvou ze vzdálenosti 10 až 20 cm, nebo přímo na určené místo.
  2. Po nanesení vyčkejte 15 minut a přebytečný roztok setřete.

technicke-vlastnosti Technické vlastnosti:

Zachování antikorozních a mazacích vlastností až po dobu 1 roku, odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotřeba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balení: 75 a 150 ml.

jak-sprej-pouzivat Složení:

Směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, přísada Nanoprotech. 


download Podklady ke stažení

alert Bezpečnostní list | SK

info  Manuál

photo_1 Produktové foto

text-file Produktové texty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX