NANOPROTECH Electronics (ochrana elektroniky) 150 ml

Čisticí a elektroizolační roztok na suchém základu pro dlouhodobou ochranu jemné elektroniky jako jsou tištěné spoje základních desek notebooků či smartphonů před vlhkostí, oxidací kontaktů a následným zkratem, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: NANOPROTECH
339 Kč 280 Kč bez DPH 226 Kč / 100 ml
Kategorie: Spreje a tmely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

NANOPROTECH Electronics Professional 150 ml

NANOPROTECH Electronics Professional chrání elektroniku před vysokou vzdušnou vlhkostí a vodou – až po dobu 1 roku. Roztok je bezbarvý, ihned po aplikaci schne a nelepí prach. Nanesením média s nanočásticemi elektroniku zakonzervujete, prodloužíte její životnost a snížíte své náklady na opravy a pořízení nového přístroje.

Zatímco NANOPROTECH Electric doporučujeme na ošetření vysokonapěťových elektrických zařízení, NANOPROTECH Electronics Professional je naopak ideální pro nízkonapěťovou elektroniku (tištěné spoje základních desek a další).

 

Produkty Nanoprotech využívá řada firem:

logo-zkouska

 

Na co se Nanoprotech Electronics Professional používá?

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-zkratemOchrání před zkratem

Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovovým kontaktům a zamezí přístup molekulám vody. Zabrání zkratu a zničení citlivých součástek.


ikona__nanoprotech-stity_bbnovuje-kontaktyČistí kontakty a prodlužuje životnost

Vrstva nanočástic rozruší vazbu mezi kovovými spoji a oxidací. Odstraněním oxidace přivede Nanoprotech Electronics dosluhující elektroniku zpět k životu a výrazně prodlouží její životnost.


ikona__nanoprotech-stity_první-pomoc-pro-utopenou-elektronikuPrvní pomoc pro utopenou elektroniku

Po aplikaci spreje vytěsní nanočástice ze zařízení molekuly vody a tím zabrání jeho oxidaci a zničení. Přístroj bude fungovat jako dřív a zůstane chráněný proti oxidaci.Jak Nanoprotech Electronics funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu proniknou částice oxidací, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

oxidace_nanoprotech_princip_1oxidace_nanoprotech_princip_2oxidace_nanoprotech_princip_3

Nanočástice ve spreji zakonzervují a ochrání:

  • RC modely (řídící jednotky, regulátory, serva a konektory),
  • mobilní telefony,
  • stolní počítače a notebooky,
  • fotoaparáty,
  • elektrokola a elektrické koloběžky,
  • baterie, konektory a kontakty.

jak-sprej-funguje Jak sprej používat?

Nanoprotech Electronics používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte a přístroj určený k ošetření vypněte a vypojte ze sítě.

  1. Naneste roztok na štěteček a pomocí něj opatrně aplikujte přípravek přímo na kontakty. Kompletní návod naleznete zde.
  2. Po nanesení nechte roztok působit 24 hodin, následně přístroj složte. Pokud si nejste s aplikací roztoku jistí,  zavolejte nám na +420 778 494 495, rádi vám poradíme.

technicke-vlastnosti Technické vlastnosti:

Zachování antioxidačních a izolačních vlastností až po dobu 1 roku, odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotřeba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balení: 150 ml.

jak-sprej-pouzivat Složení

Směs více látek, uhlovodíky, C7-C9, n-alkany, isoalkany, propan-butan.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX