Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 658 hodnocení
5
618x
4
12x
3
7x
2
5x
1
16x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MZ Avatar autora milan zakopcanik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2026
Vynikajici komunikace 👍
JN Avatar autora Jaroslav Nedbálek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2026
Velmi dobrý a rychlý vyřízení 5 hvězdiček
VS Avatar autora Vladimír Stibor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2026
LP Avatar autora Ladislav Podstavec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2026
Zásilka byla doručena rychle a v pořádku
IS Avatar autora Ivo Sixta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2026
TS Avatar autora Tomasz Skowroński Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2026
Perfect
VS Avatar autora Vladimír Sršeň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2026
Rychlíý, spolehlivý
VV Avatar autora Vratislav Vacula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2026
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2026
Rychlé odeslání objednávky, pneumatiky PMT jsou perfektní.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.6.2026
+ Rychlé doručení

Jsem spokojen s výrobkem
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.6.2026
+ super
+ komunikace
+ fér jednáni

JH Avatar autora jiří Haleš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2026
Sehnal jsem potřebnou elektro koloběžku...
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2026
Vše ok, dobrá cena, rychlé odeslání.
MR Avatar autora Michael Rybenský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2026
Rychlé dodání, super komunikace.
AD Avatar autora Ales Dalik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2026
PN Avatar autora Pavel Němec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2026
MF Avatar autora Michal Filus Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.5.2026
VK Avatar autora Vera Kosova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.5.2026
Skvělý obchod mohu jen doporučit i výrobek
OS Avatar autora Otakar Sednička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.5.2026

Ovládací prvky výpisu

661 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX