Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 658 hodnocení
5
618x
4
12x
3
7x
2
5x
1
16x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IŠ Avatar autora Ivan Ščibravý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2022
Vsetko super, vratane dopravy na Slovensko.
PH Avatar autora Pavol Hoďa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2022
Vše ok, dávam 10 bodů.
ĎS Avatar autora Ďurík Stanislav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2022
JS Avatar autora Jakub Staněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2022
Objednávka dorazila rychle. Bohužel plášť měl vadu, nicméně ta nebyla hned zřejmá a tak nemůžu dávat vinu obchodu, ten jednal příkladně a reklamaci vyřešil naprosto bezodkladně a s neuvěřitelnou rychlostí. Obchod tak můžu všemi deseti doporučit, nakupovat zde je radost a jejich řešení případných problémů je naprosto příkladné. Za mě 6 hvězdiček
PB Avatar autora Peter Baláž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2022
Obchod funguje přesně, jak má. Jeden upřesňující telefonát, objednávka a za pár dní krabice u dveří.
PO Avatar autora Petr Oberdörfer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.4.2022
FK Avatar autora Filip Kvirenc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.4.2022
EM Avatar autora Eliška Malinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.4.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.4.2022
+ Výborná cena, taková se už dneska těžko sežene, a do pěti dnů koloběžka doma!

Avatar autora Hodnocení obchodu je 0 z 5 hvězdiček. 7.4.2022
- více jak týden, a zboží nikde.

JM Avatar autora Josef Musil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.4.2022
Spokojenost jak s koupenym zbozim, tak i s jednanim s prodejcem. Jeste jednou diky.
V Avatar autora Vašek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.4.2022
Poradili s výběrem, rychlé dodání, vše bez problémů, doporučuji.
A Avatar autora Adam B Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.3.2022
MP Avatar autora Martin Pýcha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.3.2022
Moc mě potěšil tento obchod vynikající komunikace rychlé dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.3.2022
+ super jednanie,rychle dodanie tovaru.

LP Avatar autora Libor Prokeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2022
Nakoupil po druhé a porad spokojen
V Avatar autora Vlada Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2022
JM Avatar autora Jiří Muzikant Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.3.2022
Vše ok naprostá spokojenost včetně dopravy
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2022
Skvělé jednání vše rychle obědnáno a doručeno prostě nemá chybu
LP Avatar autora Libor Prokeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2022

Ovládací prvky výpisu

661 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX