Galfer FD466 Ebike G1652 brzdové destičky pro Hope, Trickstuff

Brzdové destičky Galfer FD436 pro brzdy: HOPE V4, TRICKSTUFF Massima. Určeno pro vyšší tepelné namáhání elektrokol ale i sjezdových MTB kol.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: GALFER
529 Kč 437 Kč bez DPH
Kategorie: Brzdy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg

Pro brzdy HOPE V4, TRICKSTUFF Massima

Brzdové destičky Galfer Bike G1652 pro elektrokola , snadno rozpoznatelné podle fialové barvy, získaly prestižní certifikaci ECE R90 , která ověřuje, že jejich úroveň kvality a účinnosti je stejná nebo vyšší než u originálního materiálu. Brzdové destičky elektrokol byly podrobeny testování intenzity brzdění a odporu, stejně jako testování výkonu v různých povětrnostních podmínkách s uspokojivými výsledky.

Výsledkem je, že tyto destičky jsou na trhu s náhradními díly uznávány pro svou kvalitu a bezpečnost pro použití s ​​elektrickými koly, která vyžadují lepší brzdný výkon než u bezmotorových kol.

Za zmínku stojí, že destičky Galfer G1652 jsou možná první destičky, které získaly celosvětovou certifikaci ECE R90 , což je milník pro divizi Bike španělské značky brzdových komponentů.

Jaké jsou výhody certifikace?

Certifikace ECE R90 slouží jako kvalitní filtr mezi aktuálními brzdovými destičkami na trhu a je zárukou bezpečnosti pro uživatele . Katalogy GALFER obsahují 12 referencí brzdových destiček pro elektrokola; všechny jsou nyní schváleny certifikací ECE R90.

Certifikace ECE R90 je pečetí kvality a je celosvětově uznávaná a schválená.

Kromě brzdových destiček G1652 obsahuje katalog Galfer Bike také brzdové kotouče a specifické adaptéry pro elektrokola, jako jsou oversize Disc Wave® ø223 mm, Disc Wave® tlustší než 2,0 mm (dostupné ve velikostech ø180 mm, ø203 mm a ø223 mm) a adaptéry Postmount (PM-PM) o rozměrech +20 mm, +43 mm a +63 mm.

Jezdci jako olympijský medailista Marco Aurelio Fontana , bývalý motocyklový závodník, mistr světa 250cc Marco Melandri a nedávný vítěz WES Gravity (World E-Bike Series) José Borges , podporují kvalitu brzdových komponentů Galfer Bike speciálně pro elektrická kola.

___

Jakou směs? Galfer označuje druhy směsi barvou - směs vybírejte podle barvy: 

 

STANDARDNÍ (černé): ty vyhovují povšechným podmínkám. Mají tvrdší směs a tím i nejdelší životnost. Jejich brzdná síla je spolehlivá ve všech podmínkách. 

DO MOKRA (červené): excelují v extrémních podmínkách, mají “měkčí” směs a rychleji se opotřebují.  

NA ZÁVODY (zelené): nemusí se “zajíždět”. Okamžitě jsou efektivní a mají skvělou dávkovací čitelnost, snesou vyšší tepelné namáhání a jsou vynikající i v mokru. 

PRO SILNIČNÍ KOLA (modré): jejichž směs je vyladěná přímo pro silničky a jejich menší styčnou plochu pneumatik. 

E-BIKE A DH SPECIÁLY (fialové): jsou vyvinuty pro vyšší tepelné namáhání, které ocení především DH závodníci a jezdci na e-biku, ale nejen ti. Klidně i silničáři, kteří očekávají dlouhé sjezdy a brždění.  

TRIAL (žluté): směs vyvinutá pro trial. Má okamžitý náběh, velmi čitelné dávkování a celkově ostřejší výkon. 

Obecně platí, že čím měkčí směs (ostřejší brždění, lepší v mokru), tím rychleji se opotřebují a naopak. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Galfer je specialistou na brzdy ze Španělska. Přesněji řečeno na brzdové obložení, kotouče a vše s tím spojené. Galfer založil v Barceloně Maffio Milesi v roce 1946. Ohromné zkušenosti nasbírané v moto průmyslu v Galferu promítli do produkce MTB a E-MTB brzdových komponent. Je sice populární nechat kotouče a destičky od výrobce, od kterého máte brzdy, ale kdo vyzkouší Galfer, zjistí, že to není nejlepší možné řešení. Galfer neustále přichází s inovacemi. V poslední době především během spolupráce  s továrním DH teamem UR Polygon v čele s Mickem a Tracey Hannah s kotouči průměru 223mm, adekvátními adaptéry. Nezvětšili pouze průměr, ale i tloušťku. Galfer 200 a 223 jsou v tloušťkách 2mm namísto standardních 1,8mm. Velké kotouče nejsou jen pro závodní DH kola, ale ideální i na E-Biky s jejich vyššími váhami.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX