WOWGO

Webová stránka značky: WOWGO

WOWGO BOARD

 

WOWGO založili v srpnu 2017 dva mladí podnikatelé, Jason a Aiden. V té době to byli jen dva absolventi vysokých škol, kteří pracovali na stabilních pracovních místech, ale postrádali vášeň pro svou kariéru, kterou si přáli. To se jednoho dne změnilo, když narazili na mladého muže na elektrickém skateboardu. Pohled čisté radosti na jeho tváři je obrazem, na který Jason a Aiden nikdy nezapomenou, a ten je inspiroval k tomu, aby udělali krok zpět a přehodnotili své cíle a priority. Tehdy si uvědomili, že život není jen o práci a procházení dnem, ale o užívání si každého okamžiku naplno. Chtěli nějak zapálit radost, vášeň a mladistvost v životech jiných lidí, stejně jako to zapálil mladý skateboardista. Výsledek? ... WOWGO.


Jason a Aiden zahájili WOWGO z obývacího pokoje sdíleného bytu v přeplněném Shenzhenu. Od studia mechaniky skateboardu, přes leštění jejich prvního elektrického prototypu až po hodiny strávené testováním jízdy neúnavně dolaďovali své řemeslo. Po měsících tvrdé práce byla 28. září 2017 dokončena první deska WOWGO. Samotný název vznikl, protože Jason a Aiden chtěli způsob, jak připomenout elektronickým bruslařům, aby při jízdě dávali pozor na překvapení, ale také pokračovat dál jejich cesty.


Desky WOWGO jsou navrženy s některými z nejkvalitnějších komponentů na trhu. Používáme baterie od společností Samsung, Panasonic a Sanyo, vysoce kvalitní nábojové motory o průměru 90 mm, dvojité sinusové dřevotřískové desky odolné proti stříkající vodě a špičková ložiska Zealous. Každá součást je jasným odrazem hlubokého závazku společnosti WOWGO k dokonalosti jak v kvalitě, tak v designu.


Díky ohromné ​​popularitě WOWGO se naše společnost rychle rozšiřuje, ale naše původní vize a pozornost k detailům zůstávají stejné. Posláním WOWGO bude vždy „přinášet radost, vášeň a mladistvost do života lidí prostřednictvím nejdostupnějších vysoce kvalitních elektrických skateboardů na trhu.“ A není většího uspokojení, než vědět, že naše produkty jsou konstruovány tak, aby vám udělaly radost po mnoho dalších let! 

Žádné produkty značky WOWGO nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX