Sting R L1e modrá

 

Elektrická motorka dirtbike s homologací Talaria STING R (L1e) 8kW 60V 45Ah

 

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
125 990 Kč 104 124 Kč bez DPH
Kategorie: Elektromotorky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 66 kg
Baterie (Ah): 45
Doba nabíjení (h): 3,5
Max. dojezd (km): 85
Max. rychlost (km/h): 85
Max. točivý moment (N.m): 45
Max. točivý moment motoru (N.m): 34
Max. točivý moment na zadním kole (N.m): 375
Max. výkon (W): 8000
Napětí (V): 60
Výkon (W): 4000
? Baterie: 60V, 45 Ah (LG 21700)
Přední pneumatika: CST 70/100-19
Zadní pneumatika: CST 80/100-19

Elektrická motorka od známého výrobce TALARIA model STING R (L1e) je ta nejžhavější novinka mezi homologovanými motorkami s elektrickým pohonem na českém i světovém trhu. Extrémě velkorysé a dynamické vlastnosti motocyklu, řadí tento motocykl na přední příčky nejen v kategoriích enduro, ale i cross. Talaria sting je navržen jako ultralehký dirt-bike s nízkou hmotností a vysokým výkonem. Nejnižší možná hmotnost a pevnost rámu byla dosažena high-tech technologií při vysokotlakém kování hliníkových slitin o síle 6tun. O zábavu, která vám napumpuje adrenalin do žil se postará elektrický, bezkartáčový, stejnosměrný motor o špičkovém výkonu 8000W.Bezpečnost a krátkou brzdnou dráhu zajistí přední a zadní profesionální čtyřpístové hydraulicky ovládané kotoučové brzdy.

S rostoucím zájmem o udržitelnou a ekologickou mobilitu se stále více lidí obrací k elektromotorce jako alternativě ke konvenčním vozidlům s vnitřním spalovacím motorem. Avšak, abyste mohli bez obav využívat svou elektromotorku na veřejných silnicích, musí být homologovaná podle evropských norem.

 

Homologace je proces, při kterém se elektromotorka Talaria Sting R L1e podrobila přísným testům a ověření, zda splňuje bezpečnostní a technické normy EU. Poté, co elektromotorka prošla všemi testy, ji byla přidělena homologace, což umožňuje legální používání na veřejných silnicích.

Jako budoucí majitel homologované elektromotorky Talaria Sting R ve verzi L1e, máte jistotu, že vaše vozidlo splňuje přísné bezpečnostní a technické normy, což zajišťuje vaši bezpečnost a bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

Homologace L1e poskytuje větší právní jistotu a bezpečnost pro majitele elektromotorky. S homologací je jasné, že vaše elektromotorka splňuje přísné normy a může být používána na veřejných silnicích bez obav z potenciálních problémů se zákonem.

Kromě toho, vlastnictví homologované elektromotorky je výhodné pro získání pojištění. Mnoho pojišťovacích společností vyžaduje, aby vozidlo bylo homologované, aby bylo kryto pojištěním.

Další výhodou homologované elektromotorky je, že tuto motorku lze využít pro každodenní cesty do práce nebo pro jiné účely, bez obav z porušení zákona. Kromě toho, elektromotorka je čistější a ekologičtější alternativou ke konvenčním vozidlům s vnitřním spalovacím motorem, což přispívá ke zlepšení kvality ovzduší v městských oblastech a snižuje negativní dopady na životní prostředí.

Vzhledem k tomu, že elektromotorky jsou stále relativně novým způsobem dopravy, je důležité zajistit, aby byly homologované podle evropských norem a mohly být legálně používány, proto doporučujeme elektromotorky zakupovat s homologací.

Cena ročního zákonného pojištění je minimální a pohybuje se kolem 300,- Kč / rok 

Elektromotocykl je možné využívat jako dopravní prostředek pro podnikající osoby s možností odpočtu DPH.

NEW 2023 Talaria Sting R

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

79e026d0b8b6556eaabd2e5dc475e041

 

Společnost TALARIA POWER TECH (CHONGQING) CO., LTD stojí v čele revoluce v oblasti vývoje motocyklů, kde se specializuje na design, výzkum a vývoj vysoce výkonných lehkých elektrických motocyklů. Naše hi-tech elektrické motocykly spojují nejmodernější elektrickou technologii s moderními výrobními procesy, aby poskytovaly efektivní, agilní a vzrušující jízdní zážitek.

Každý motocykl vyrobený společností TALARIA je optimalizován od základu, aby zajistil jezdci vysoký výkon a agilitu. Letecký hliníkový rám, vyrobený tlakovým kováním s použitím šesti tisíc tun, zajišťuje pevnost a minimalizaci hmotnosti. Unikátní elektrický hnací ústrojí TALARIA kombinuje vysoce účinný synchronní motor s permanentními magnety a precizně navrženou převodovku pro plynulou a výkonnou jízdu.

Od uvedení prvního lehkého elektrického motocyklu na trh získala TALARIA rychle světovou pozornost. Naše značka se stala synonymem pro mezinárodní úspěch v oblasti elektrických motocyklů. Vyzýváme všechny motocyklisty, aby objevili tento revoluční produkt, protože některé zážitky je lepší zažít než jen slovy vysvětlovat. Máme za cíl poskytnout jezdcům nevídaný off-roadový zážitek.

Mise společnosti TALARIA je jednoduchá: přinést ultramoderní jízdní zážitek pomocí vysokovýkonných a lehkých motocyklů. Náš tým je plný vášně, inovace, integrity a je poháněn spokojeností zákazníka. S důsledným důrazem na kvalitu a výkon jsme odhodláni poskytovat zákazníkům po celém světě výjimečnou hodnotu, výkon a moderní zážitek z jízdy a zábavu.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX