Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek. 619 hodnotení
5
583x
4
12x
3
5x
2
5x
1
14x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

MC Avatar autora Milan Chochola Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.06.2026
jsem spokojen
MZ Avatar autora milan zakopcanik Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.06.2026
Vynikajici komunikace 👍
JN Avatar autora Jaroslav Nedbálek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 20.06.2026
Velmi dobrý a rychlý vyřízení 5 hvězdiček
VS Avatar autora Vladimír Stibor Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.06.2026
LP Avatar autora Ladislav Podstavec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.06.2026
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.06.2026
Zásilka byla doručena rychle a v pořádku
IS Avatar autora Ivo Sixta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.06.2026
TS Avatar autora Tomasz Skowroński Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.06.2026
Perfect
VS Avatar autora Vladimír Sršeň Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 09.06.2026
Rychlíý, spolehlivý
VV Avatar autora Vratislav Vacula Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.06.2026
P Avatar autora Petr Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.06.2026
Rychlé odeslání objednávky, pneumatiky PMT jsou perfektní.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 03.06.2026
+ Rychlé doručení

Jsem spokojen s výrobkem
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 01.06.2026
+ super
+ komunikace
+ fér jednáni

JH Avatar autora jiří Haleš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.05.2026
Sehnal jsem potřebnou elektro koloběžku...
P Avatar autora Petr Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.05.2026
Vše ok, dobrá cena, rychlé odeslání.
MR Avatar autora Michael Rybenský Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.05.2026
Rychlé dodání, super komunikace.
AD Avatar autora Ales Dalik Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.05.2026
PN Avatar autora Pavel Němec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.05.2026
MF Avatar autora Michal Filus Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.05.2026
VK Avatar autora Vera Kosova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.05.2026
Skvělý obchod mohu jen doporučit i výrobek

Ovládacie prvky výpisu

622 položiek celkom