GOTRAX™

Webová stránka značky: GOTRAX™

Vítejte v GOTRAX ™! Naším úkolem je vytvářet elektrické projížďky, které jsou odvážné, krásné a rozšiřují možnosti osobní dopravy.

Od roku 2017 začala společnost GOTRAX ™ představovat naše hoverboardy řady Hoverfly. Rychle rostoucí na # 1 prodejní hoverboard na Amazonu GOTRAX se od té doby rozšířil na celou řadu našich elektrických skútrů řady G a v roce 2018 GOTRAX představí elektrická kola a další nové e-rideables.

Sídlo společnosti GOTRAX ™, doprava a zákaznický servis jsou umístěny v Dallasu v Texasu.

Naše výrobky

Produkty GOTRAX ™ lze nalézt na mnoha hlavních trzích a maloobchodech, mimo jiné; Amazon, eBay, Walmart, NewEgg, Dunham's a mnoho nezávislých prodejců. 

Společnost GOTRAX ™ se zavázala vytvářet lepší a lepší produkty. Neustále přijímáme zpětnou vazbu od zákazníků, abychom je přepracovali a vylepšili. Všechny naše produkty mají 90denní záruční lhůtu a 14denní lhůtu pro vrácení. 

Jak svět roste a města jsou stále více spotřebovávána automobily a dopravou, chce GOTRAX ™ poskytovat světu ekologický, ale efektivní způsob, jak se dostat tam, kam potřebujete. 

Naše mise

Chcete-li změnit, budoucnost dojíždění tím, že výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, inovativní a zábavné.

Vybudovat ty nejlepší produkty, díky nimž budou spolehlivé a realistické alternativy k automobilům a jiným znečišťujícím formám dopravy.

Chcete-li vytvořit, chytřejší, zelenější a jedinečnější zážitek z cestování. 

Žádné produkty značky GOTRAX™ nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX