Bezvzdochová pneumatika PMT E-FIRE 8.5″ x 2.0 AIRLESS

Značková italská pneumatika PMT E-FIRE 8,5x2 s výrazně lepšími vlastnostmi oproti běžným plným bezdušovým a bezvzduchovým pneumatikám. 8,5" pneu určená pro přímé použití na elektrické koloběžky s ráfkem R6.0. Kompletní rozměr 45/220 – 6.0 (8.5″ X 2.0) E-FIRE AIRLESS.

Díky inovativní geometrii a materiálům použitým při vytváření vnitřních lamel této bezvzduchové pneumatiky se můžete rozloučit s defektem nebo proražením, aniž byste se vzdali charakteristické stability a přilnavosti špičkových produktů PMT!

Na dotaz
Značka: PMT pneumatiky
790 Kč 653 Kč bez DPH
Kategorie: Pneumatiky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
screencapture business pmt tyres it shop 45 220 6 0 8 5 x 2 0 e fire airless 2023 11 09 20 42 02
Novinka Tip

PMT pneu prémiová bezdušová a bez vzduchová pneumatika PMT E-FIRE 8,5x2 pro elektrické koloběžky.

Výrobce uvádí, že s pneumatikou budete schopni ujet od výměny k výměně až 10 000km a zároveň předejte častým defektům díky radiální konstrukci pneumatiky. Pokud tedy neradi měníte sjetou pneumatiku doporučujeme. 

Určeno například pro tyto elektrické koloběžky: typu Xiaomi a jiné.

 
Šířka pneumatiky: 45 mm

Šířka ráfku: 35 mm

Navržené použití: Silnice
Typ: 8,5" x 2 (R6.0)
Tvrdost směsi: 52 Shore A
Vnější průměr: 220 mm
Použití vazby: Univerzální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

P.M.T. Srl  neboli Pauselli Model Tires je italský výrobce závodních pneumatik od roku 1990.

Dnes je společnost PMT uznávána jako lídr v oblasti designu a výroby soutěžních pneumatik díky úspěchům dosaženým ve všech kategoriích, kde byly jejich pneumatiky použity.

Je to výsledek někdy složité a obtížné cesty, ale každá překážka byla vždy překonána díky získaným zkušenostem, neustálému výzkumu, provedeným investicím a především vášni celé rodiny.

Značka PMT se stala značkou uznávanou po celém světě díky zapojení mezinárodních federací, jako jsou Motoamerica, FIM a RFME, ale také díky prestižním partnerům, jako jsou OHVALE a THUNDERVOLT od Lorise Reggianiho.

Dosažené úspěchy, dosažené cíle a rostoucí počet zákazníků představují stimul pro neustálý růst. Vývoj nových materiálů, tvorba nových produktů a hledání stále nových řešení představují pro společnost trvalou výzvu.

Výkon a kvalita jsou maximální priorita a stejně jako řidiči, ani PMT nejsou nikdy spokojeni s druhým místem.

    

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX