Wolf KING GT PRO 72V LG 35Ah V2 (ROZBALENO)

Nejvýkonnější a nejrychlejší elektrokoloběžka Kaabo všech dob s maximálním výkonem 8400W. 

Kaabo Wolf King GT Pro přináší vylepšení oproti předchůdci:

  • vyšší voděodolnost nyní IPX5
  • integrované blinkry
  • pneumatiky více odolné vůči defektu
  • 50A řídící systém, navýšení maximálního výkonu na 8400W
  • barevný TFT displej s novým designem, široká nabídka nastavení, monitoring teplot, individuální jízdní mód
  • celková jízdní pozice přizpůsobena evropské postavě

Rádi byste si koloběžku Kaabo Wolf King GT PRO 72V prohlédli? Rádi Vám koloběžku představíme u nás ve skladu, kontaktujte nás a domluvíme si prohlídku. 

Jsme oficiální distributor značky Kaabo a zabezpečíme Vám exkluzivní záruční i pozáruční servis, včetně vyzvednutí kurýrem u Vás doma.

Vyprodáno
69 990 Kč –4 % 66 990 Kč 55 364 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 56 kg
Baterie: 35Ah
Max. nosnost (kg): 150kg
Max. rychlost (km/h): 100km/h
Maximální dojezd (km): až 180km
Stupeň krytí: IPX5
Určení: Adrenalin
Výkon (W): 8400
? Baterie: 72V, 35 Ah (LG 21700 M50LT)
Motor: 2x 2000W
Max. rychlost: + 100km/h
Max. dojezd: až 180km
Max. stoupací úhel: 50°
Doba dobíjení: 12h(7h s rychlonabíječkou)
Brzdy: 2x hydraulické (160mm) +ABS
Max. hmotnost jezdce: 150kg

Elektrokoloběžka Kaabo Wolf King GT PRO TFT 72V 35Ah

Kaabo Wolf King GT nejlepší elektrická koloběžka do 100 000,-Kč! 

Inženýři v Kaabo neustále posouvají hranice toho, co elektrická koloběžka dokáže, konečným výsledkem je zcela nový 72V Kaabo Wolf King GT Pro! 

Kombinace baterie 72V a elektrického systému 2x 50A přináší Kaabo Wolf Warrior 11 King GT Pro naprosto úžasný točivý moment a brutální výkon. Nic takového jste předtím nezažili. 

Extrémní síla nikdy předtím neviděná. Tato extrémní elektrická koloběžka Kaabo Wolf King GT PRO 72V je poháněna 2 motory o výkonu 2000 W a špičkový výkon dosahuje 8400W. Díky tomu je to vůbec nejrychlejší elektrokoloběžka od Kaabo, která hravě dosáhne rychlosti přes 100km/h. 

Pohodlná jízda v jakémkoli terénu. Aby tato elektrická koloběžka Kaabo Wolf King GT PRO 72V mohla zvládnout tuto úžasnou úroveň výkonu, je vybavena předním hydraulickým a zadním odpružením, které z ní činí opravdové terénní vozidlo. Máte však na výběr mezi terénními a silničními 11“ bezdušovými pneumatikami. 

Špičkový brzdový systém. Budete muset čas od času zpomalit nebo zastavit, proto Kaabo vybavilo svoji vlajkovou loď předními a zadními plně hydraulickými kotoučovými brzdami, které zajišťují bezpečné plynulé brzdění i při vysoké rychlosti. 

Dostatek šťávy, kamkoli se vydáte. Uvnitř elektrické koloběžky je obrovská baterie 35AH, která umožňuje Wolf Warrior 11 King GT Pro dosáhnout vzdálenosti na jedno nabití až 180 km v eko módu. Tato elektrická koloběžka je navržena tak, aby Vás vzala kamkoliv si vzpomenete. 

Kaabo Wolf Warrior King 11 GT pro není další průměrná elektrokoloběžka, ale vyhovuje osobám vyhledávajícím elektrické adrenalinové vzrušení a adrenalin kolující v žilách. Je určena přesně pro ty, co chtějí získat maximální výkon ze svého elektro vozítka.

Is the Kaabo Wolf King GT leader of the pack? Full review

Kaabo video official

Prohlídka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Elektrokoloběžky KAABO

Historie moderních elektrických koloběžek začala po roce 2012 a e-koloběžky se dělí na dva typy: každodenní mobilita a terénní vývoj. První elektrická koloběžka Kaabo byla představena v roce 2013 a je jedním z prvních průkopníků elektrických koloběžek a lídrem offroadových hráčů. Na začátku svého založení byla společnost Zhejiang Kaabo Electronic Technology Co., Ltd. založena na vývoji a výrobě elektrických koloběžek, elektrických jednokolek a elektrických vyvažovacích kol. Po několika letech inovací a experimentování, nyní značky „Qibu“, byla anglická „KAABO“ exportována do více než 30 zemí a regionů v Evropě, Americe a Africe.

Elektrokoloběžky KAABO

Jako průkopník nové inteligentní dopravy je tajemstvím úspěchu Kaabo neustálá inovace. Kaabo neustále svolává vynikající vývojáře z celého světa a neustále zavádí inovační produkty. V současné době má patentované technologie ve více než 24 zemích. Série Mantis se stala průkopníkem elektrických koloběžek a díky rychlosti až 60 kilometrů za hodinu, dojezd až 80 kilometrů a výkon až 1 000 wattů posouvá dojem z jízdy na elektrických koloběžkách na novou úroveň. Společnost Kaabo zavedla stanovený průmyslový standard, který vede v tomto odvětví v oblasti výzkumu a vývoje.

Od roku 2020 jde Kaabo vpřed se zcela novým přístupem. Tváří v tvář světovému trhu inovovali distribuční model. Doufáme, že našim partnerům přineseme vysoce kvalitní produkty a zároveň jim můžeme pomoci při marketingu a prodeji. Kaabo skutečně dosahuje koordinace a efektivního rozvoje továrních značek a distribučních partnerů.

Jsme přesvědčeni, že Kaabo bude mít ještě vzrušující budoucnost!

Jsme oficiální distributor značky Kaabo a zabezpečíme Vám exkluzivní záruční i pozáruční servis, včetně vyzvednutí kurýrem u Vás doma.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX