Ninebot KickScooter F2 Plus E by Segway

 • Dojezd až 55 km
 • Max. výkon 800W (400W nominální)
 • Stoupání až 20%
 • Rychlost 25 km/h
 • Kapacita baterie 460Wh
 • Integrované směrové ukazatele
 • Stabilizace podvozku TSC
 • Přední odpružení
 • Směrové ukazatele
 • Apple Find My
 • Hlasitý elektronický klakson
 • Nosnost 120 kg
 • 10palcová kola se samo-opravnou vrstvou proti defektu. 
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SEGWAY
13 899 Kč 11 487 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky do města
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 17.7 kg
Energie baterie (Wh): 460
Max. nosnost (kg): 120
Max. rychlost (km/h): 25
Max. stoupací úhel (%): 20
Max. výkon (W): 800
Maximální dojezd (km): 55
Určení: Do města
Výkon (W): 400
875 3 kickscooter f2 plus product picture side view 2
Bez nutnosti povinného ručení

Delší dojezd, větší výkon

Hledáte výkonnou a stylovou lehkou elektrokoloběžku s dlouhým dojezdem? Ninebot KickScooter F2 Plus by Segway má vše a perfektně se hodí pro každodenní jízdu. S dlouhým dojezdem až 55 km a maximálním výkonem motoru 800W zažijete za řídítky výjimečný pocit. F2 Plus je vybavena řadou funkcí, které oceníte. Má duální brzdový systém, vestavěné ukazatele směru, systém kontroly trakce (TCS), přední odpružení, elektronický klakson a alarm proti krádeži a v neposlední řadě disponuje integrovanou funkcí Apple Find My, díky níž budete vědět, kde se F2 Plus právě nachází. Díky špičkové technologické vybavenosti a vysokému výkonu bude vaše cestování bezpečné a zábavné.

Ninebot-F2-Plus
F2 plus specs
 
F2-Series-Enjoy-your-city-ride

Užijte si jízdu městem

 

Ninebot KickScooter F2 Plus má zvýšenou kapacitu baterie na 460 Wh, tím poskytuje dojezd až 55 km* na jedno nabití.

*Teoretický dojezd: Testováno při jízdě s plnou baterií, zatížením 75 kg, okolní teplotě 25 °C při průměrné rychlosti 16 km/h na vozovce.

Mezi faktory, které ovlivňují dojezd, patří rychlost, počet zrychlení a zastavení, okolní teplota atd.

Ninebot-KickScooter-F2_Strong-motor

Silnější motor čeká na vaši výzvu

Vylepšený motor F2 Plus vám umožní projet městem bez starostí. S maximálním výkonem 800W poskytuje bezkartáčový motor rychlost až 25 km/h a pomůže vám zdolat svah se sklonem až 20%.

Ninebot-KickScooter-F2_TCS

Protiskluzový systém TSC pro jízdu bez starostí

Segway-Ninebot se ujímá vedení při zavádění technologie Traction Control System (TCS) v odvětví mikromobility. Řada F2 byla vyvinuta s jemným řídicím algoritmem Segway-Ninebot pro přesné ovládání KickScooteru a má zvýšenou trakci na štěrkových cestách nebo kluzkých cestách. Jezdci mohou aktivovat tuto funkci v aplikaci Segway-Ninebot.

F2-PRO-ONLY-Electronic-horn

Buďte slyšet

Pro další vylepšení vašeho zážitku je Kickscooter F2 Plus vybavena hlasitým elektronickým klaksonem a alarmem proti krádeži, který lze aktivovat v aplikaci Segway-Ninebot.

Wesbite_F2-Pro_Suspension

Pohodlné cestování

F2 Plus posouvá cestování na další úroveň! Přední odpružení s délkou zdvihu 35 mm maximalizuje jízdní stabilitu, tlumí nerovnosti a nárazy, aby byla jízda ještě příjemnější!

Ninebot-KickScooter-F2_Tyres

Vylepšené 10palcové samoopravné pneumatiky

Vylepšené 10palcové samoopravné bezdušové pneumatiky s šířkou 58 mm vyželí nerovnosti na hrbolatých silnicích nebo nerovném terénu. Gelová vrstva navíc snižuje riziko propíchnutí.

Ninebot-KickScooter-F2_Waterproof

Stabilní jízda za každého počasí

Díky trojúhelníkové konstrukci z vysokopevnostní oceli je koloběžka s krytím IPX5 připravena k použití v náročných výzvách za každého počasí.

Ninebot-KickScooter-F2_Double-braking

Duální brzdový systém pro větší bezpečnost

Stabilní brždění zajišťuje přední kotoučová a zadní elektronická brzda.

 
F2-Series_BMS

Inteligetní Battery Management Systém (BMS)

Díky pokročilému systému správy baterií (BMS) zajišťuje dlouhou životnost článků baterie a vaši bezpečnost za všech okolností. 

 • Ochrana proti zkratu
 • Nadproudová ochrana
 • Dvojitá ochrana před přebíjením
 • Dvojitá ochrana proti nadměrnému vybití
 • Teplotní ochrana
 • Nízkonapěťová ochrana baterie
 • Přizpůsobitelný limit nabíjení

Připravte se na dlouhou jízdu, jakou jste ještě nezažili!

F2-series-Wider-handlebars-1

Ergonomický design jen pro vaše pohodlí

Řada F2 byla navržena s širšími řídítky pro stabilnější jízdu, které navíc umožnují více prostoru pro příslušenství, např. držák telefonu

F2-Series_Find-my-network

Sledujte svůj KickScooter pomocí sítě Apple Find My

Díky síti Apple Find My můžete svůj KickScooter najít kdekoli! Po aktivaci Apple Find My prostřednictvím aplikace Segway-Ninebot a spárování s vaším KickScooterem můžete v případě potřeby rychle najít svůj KickScooter prostřednictvím aplikace ''Find My'' na vašem chytrém telefonu iPhone. K dispozici pouze pro uživatele zařízení Apple s iOS 14.5, iPad OS 14.5 a Mac OS Big Sur 11.1 a vyšší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Amazon.co.uk: Segway-Ninebot (Witt): Segway-Ninebot (Witt)

Jak to vše začalo

 Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou.Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Příběh Ninebot

Ninebot je soukromá společnost s centrálním ústředím v Pekingu v Číně. V roce 2015 se Ninebot strategicky spojil se společností Segway sídlící v Bedfordu ve Spojených státech amerických. Obě společnost tak spojili síly ve výzkumu a vývoji, designu, výrobě a distribuci osobních transportérů pro krátké vzdálenosti. Obě společnosti mají nyní centrální sídla pro jednotlivé kontinenty v USA, Holandsku a Pekingu, s výrobními centry v USA a v Číně.Segway a Ninebot se společně soustředí na hladké spojení robotizované osobní přepravy s propojením na chytré telefony a rozvoji již funkčního konceptu hlasového ovládání, rozpoznávání obličeje a osob. Tedy vysoce interaktivních a chytrých produktů usnadňujících život.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX