Elektrická koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 Pro EU

Ideální městská elektrická koloběžka pro snadné dojíždění po městě i kratší výlety za město.

Hlavní přednosti elektrické koloběžky Xiaomi Mi 4 Pro:

  • dojezd až 55km díky kvalitní baterií s kapacitou 12400 mAh
  • výkonný motor s maximálním výkonem 700W
  • bezpečná jízda díky systému kontroly trakce
  • systém rekuperace kinetické energie pro zvýšení dojezdu
  • zvýšené zabezpečení díky bezpečnostnímu čipu MJA 1 s certifikací IoT Security Rating 3 Gold od UL
  • nové samoopravné pneumatiky snižují riziko defektu
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Xiaomi
15 990 Kč 13 215 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky do města
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16.5 kg
Kapacita baterie (Ah): 12,4
Max. dojezd: 55
Max. hmotnost jezdce: 120
Max. rychlost (km/h): 25
Max. stoupací úhel (%): 20
Max. výkon: 700
Určení: Do města
Výkon (W): 350
product 5253495
Tip Bez nutnosti povinného ručení

Ještě větší komfort

Plocha, na které stojíte, je nově o 165 mm širší, takže máte více prostoru pro pohodlnější jízdu.


 

Skládací konstrukce

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro je krásně lehká díky konstrukci ze silné slitiny leteckého hliníku, což současně znamená i vysokou odolnost. Navíc se snadno skládá, abyste ji mohli například vzít do MHD nebo vložit do kufru auta atp.


 

Pneumatika Xiaomi DuraGel

Elektrokoloběžka je vybavena novými pneumatikami Xiaomi DuraGel, které jsou bezdušové a mají samotěsnicí vrstvu, díky níž se nemusíte obávat propíchnutí kol. Větší pneumatiky (10 palců) navíc znamenají zvýšený komfort při překonávání nerovností.


 

Dojezd až 45 km

O skutečně dlouhý dojezd se stará baterie s nadstandardní kapacitou. Na nabití tak ujedete až 55 km. Má skvělý výkon – díky motoru s výkonem až 350 W můžete uhánět rychlostí až 25 km/h a také volit ze tří rychlostních režimů.


 

Magnetický nabíjecí port a víko

Zapojení do nabíječky je maximálně snadné díky magnetickému nabíjecímu portu a víku. Nabíječka se tak zapojí sama.


 

Systém BMS páté generace

Xiaomi nasadilo pokročilou technologii správy baterie šesti typy ochrany, aby zajistilo maximální výkon i spolehlivost. Stav baterie přitom lze kontrolovat skrze aplikaci.


 

KERS systém

Stejně jako u moderních elektromobilů, ani v této koloběžce nechybí rekuperační systém s názvem KERS. Využívá nadbytečné kinetické energie pro dobíjení baterie. Jednoduše řečeno: dochází k recyklování energie, která by jinak při brzdění přišla vniveč, respektive by se proměnila na teplo.


 

Intuitivní jízda

Koloběžka je vybavena displejem, který dokáže zobrazit až 8 různých údajů v reálném čase, jako je rychlost, výkon atp. V kombinaci s ergonomickými řídítky a tlačítkem sloužícím nejen k zapínání/vypínání, ale také k přechodům mezi režimy, to velmi zpříjemňuje jízdu, s čímž souvisí i použití příjemného materiálu na místech, kde přicházíte s koloběžkou do kontaktu.


 

Prvotřídní bezpečnost

Maximální důraz kladlo Xiaomi na bezpečnost. Nabízí se tak automatické zapnutí zadního světla při aktivaci světlometů. Dostalo se i na výkonnou zadní kotoučovou brzdu a protiblokovací systém předních brzd s elektronickým systémem E-ABS. Xiaomi navíc dopředu, ze stran a dozadu přidalo reflektory, abyste byli vidět i v noci a zůstali v bezpečí.


 

Aplikace Xiaomi Home

Dokonalý přehled o všem důležitém, jako je dojezd, ujetá vzdálenost, aktualizace firmwaru atp., získáte díky aplikaci Mi Home kompatibilní s Androidem i iOS. Párování přitom probíhá skrze Bluetooth.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Elektrokoloběžky Xiaomi

Xiaomi – nejrychleji rostoucí značka elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let.

 

Xiaomi Corporation byla založena v dubnu 2010 a byla kótována na hlavní radě Hongkongské burzy 9. července 2018 (1810.HK). Xiaomi je internetová společnost se smartphony a smart hardwarem propojeným jádrem IoT. S vizí být přáteli se svými uživateli a být „nejchladnější společností“ v srdcích svých uživatelů se společnost Xiaomi zavázala k neustálým inovacím s nepřetržitým zaměřením na kvalitu a efektivitu.

Společnost vytrvale staví úžasné produkty za poctivé ceny, aby si každý na světě mohl užít lepší život díky inovativní technologii. Xiaomi je v současné době čtvrtou největší značkou smartphonů na světě a založila největší spotřebitelskou platformu internetu věcí na světě, s více než 213,2 miliony chytrých zařízení (kromě smartphonů a notebooků) připojených k její platformě.

V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 90 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.

Elektrokoloběžky Xiaomi

Elektrické koloběžky Xiaomi jsou jedničkou na trhu. Zajistí vám rychlé přesuny po městě a na jedno nabití ujedou až 45 km. Díky pevné a odolné konstrukci z leteckého hliníku vám zajistí pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX