Elektrokoloběžka Kaabo Wolf Warrior 11 72V - Wolf King

Elektrokoloběžka Kaabo Wolf Warrior 11 72V - Wolf King s maximálním výkonem 6000W. 

 

Momentálně nedostupné
75 990 Kč 62 802 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 48 kg
Určení: Adrenalin
? Baterie: 72V, 28 Ah (LG)
Motor: 2x 1500W
Max. rychlost: až 100km/h
Max. dojezd: až 150km
Max. stoupací úhel: 50°
Doba dobíjení: 19h(6h s rychlonabíječkou)
Brzdy: 2x hydraulické (160mm) +ABS
Max. hmotnost jezdce: 150kg

Elektrokoloběžka Kaabo Wolf Warrior 11 72V - Wolf King

Inženýři v Kaabo neustále posouvají hranice toho, co elektrokoloběžka dokáže, konečným výsledkem v roce 2021 je zcela nový 72V Kaabo Wolf King! 

Kombinace baterie 72 V a elektrického systému Minimotors přináší Kaabo Wolf King naprosto úžasný točivý moment a brutální výkon. Nic takového jste předtím nezažili. 

Extrémní síla nikdy předtím neviděná. Tento extrémní elektrický skútr je poháněn 2 motory o výkonu 1500 W a špičkový výkon dosahuje 6000W. 

Pohodlná jízda v jakémkoli terénu. Aby tato elektrická koloběžka mohla zvládnout tuto úžasnou úroveň výkonu, je vybavena předním hydraulickým a zadním odpružením, které z ní činí opravdové terénní vozidlo. Máte však na výběr mezi tereními a silničními 11“ bezdušovými pneumatikami. 

Špičkový brzdový systém. Budete muset čas od času zpomalit nebo zastavit, proto Kaabo vybavilo svoji vlajkovou loď předními a zadními plně hydraulickými kotoučovými brzdami, které zajišťují bezpečné plynulé brzdění i při vysoké rychlosti. 

Dostatek šťávy, kamkoli se vydáte. Uvnitř elektrické koloběžky je obrovská baterie 28AH, která umožňuje Wolf Warrior King 11 dosáhnout vzdálenosti na jedno nabití až 150 km v eko módu. Tato elektrická koloběžka je navržena tak, aby Vás vzala kamkoliv si vzpomenete. 

Kaabo Wolf Warrior King 11 není další průměrná elektrokoloběžka, ale vyhovuje osobám vyhledávajícím elektrické adrenalinové vzrušení a adrenalin kolující v žilách. Je určena přesně pro to, co chtějí získat maximální výkon ze svého elektro vozítka.

 

 


Prohlídka

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 1.4.2022
Vyplatí se to.
5
JL Avatar autora | 11.11.2021
Prostě a jednoduše krutě geniální! Jsem čerstvě šťastným majitelem této "É. koloběžky" ale přesnější označení by mělo být RAKETY!!! Vřele doporučuju koupi v tomto obchodě! Super vstřícná komunikace (Ochotně odpovídající na dotazy ohledně produktů i stavu objednaného zboží. Hodnotím 10/10
5
MV Avatar autora | 27.10.2021
???????????????? Co sem si pořídil Wolf Kinga, tak mě nepřestává bavit.! Musel jsem udělat i komplet elektriku. Ale stále mě to baví, i zjišťovat nové skutečnosti. Hold já ji nešetřím. Někdy se hold splaší a pokračuje beze mně ????????????. Stále je naní co dělat a myslím si, že záhy nebudu mít ani na rohlík ???? . Stále je co vymýšlet a vylepšovat.!?! Byl jsem vášnivý pumpičkář a skákal na kole po horách. Jak přišly před nedávnem sdílené koloběžky, natchlo mě to natolik, že jsem hned přemýšlel o koupi. Ale co koupit jako lajk.? Různě jsem koukal a najednou viděl Wolf Kinga, na první pohled jsem se zamiloval.! Jízda na něm nepřestává bavit, naopak stále překonávám své limity. Ve směs je to úžasná hračka, která vás nenechá na ni přestat myslet.! Je bomba vyjed z Olomouce a dojeď na Pradeď. Nikdy bych si nemyslel, že bych tam dojel na nějaké elektrokoloběžce.! Ale dojel ???????????? v kopci na Pradeď stále blikala nula % baterie ale vyhrála to semnou.! Mužu říci, že podlouhlé době jsem zas šťastný.! Mým životním partnerem se stal Wolf King. ????????????

logo

Elektrokoloběžky KAABO

Historie moderních elektrických koloběžek začala po roce 2012 a e-koloběžky se dělí na dva typy: každodenní mobilita a terénní vývoj. První elektrická koloběžka Kaabo byla představena v roce 2013 a je jedním z prvních průkopníků elektrických koloběžek a lídrem offroadových hráčů. Na začátku svého založení byla společnost Zhejiang Kaabo Electronic Technology Co., Ltd. založena na vývoji a výrobě elektrických koloběžek, elektrických jednokolek a elektrických vyvažovacích kol. Po několika letech inovací a experimentování, nyní značky „Qibu“, byla anglická „KAABO“ exportována do více než 30 zemí a regionů v Evropě, Americe a Africe.

Elektrokoloběžky KAABO

Jako průkopník nové inteligentní dopravy je tajemstvím úspěchu Kaabo neustálá inovace. Kaabo neustále svolává vynikající vývojáře z celého světa a neustále zavádí inovační produkty. V současné době má patentované technologie ve více než 24 zemích. Série Mantis se stala průkopníkem elektrických koloběžek a díky rychlosti až 60 kilometrů za hodinu, dojezd až 80 kilometrů a výkon až 1 000 wattů posouvá dojem z jízdy na elektrických koloběžkách na novou úroveň. Společnost Kaabo zavedla stanovený průmyslový standard, který vede v tomto odvětví v oblasti výzkumu a vývoje.

Od roku 2020 jde Kaabo vpřed se zcela novým přístupem. Tváří v tvář světovému trhu inovovali distribuční model. Doufáme, že našim partnerům přineseme vysoce kvalitní produkty a zároveň jim můžeme pomoci při marketingu a prodeji. Kaabo skutečně dosahuje koordinace a efektivního rozvoje továrních značek a distribučních partnerů.

Jsme přesvědčeni, že Kaabo bude mít ještě vzrušující budoucnost!

Jsme oficiální distributor značky Kaabo a zabezpečíme Vám exkluzivní záruční i pozáruční servis, včetně vyzvednutí kurýrem u Vás doma.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX