Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30E II

Vlajková loď koloběžek Segway. Velice dobrý společník i delší cestu.

Elektrická koloběžka - maximální rychlost 25 km/h, motor 350W (800W), dojezd 65 km,  hmotnost 18 kg, kapacita baterie 15,3 Ah, zadní náhon. Kola o průměru 10" a dvojitá brzda.

Modernizovaná nejnovější (2021) verze z české distribuce!

Můžeme doručit do:
5.4.2023
Možnosti doručení
Skladem u dodavatele
Značka: SEGWAY
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 18 kg
Určení: Do města
Hmotnost: 18 kg
Max. rychlost: 25 km/h
Max. dojezd: 65 km
Kapacita baterie: 15,3 Ah (551 Wh)
Pneumatiky: 10"
Stoupání : až 15%
Brzda: E-ABS
Doba nabíjení : max 6 hod
Voděodolnost: IPX5

Elektrická koloběžka Ninebot Kickscooter MAX G30 II je naprostou špičkou ve své třídě!

Nový Ninebot KickScooter MAX G30 II vyvinutý společností Segway-Ninebot je stvořený pro pohodlnou jízdu a dojíždění na velké vzdálenosti. 

 


     
G30_Lifestyle_Display_Zoom_1   Segway Parijs-79-bewerkt
 
 
max-v2-d3  

10" pnemumatiky odolné defektu

Tyto přelomové bezdušové vícevrstvé pneumatiky obsahují v plášti vrstvu samoopravného gelu, který minimalizuje nebezpečí defektu. 10 palců a nižší tlak zajišťuje pohodlnou jízdu i na dlažebních kostkách.

     
Screenshot 2020-08-11 at 16.29.43
     
max-v2-d6  
 

Chytrá správa baterií BMS

Lithiové baterie s velkou kapacitou 551Wh jsou inteligentní a bezpečné. Inteligentní systém správy baterií BMS pečlivě monitoruje stav baterie pomocí mnoha mechanismů.  Chrání proti zkratu, přebíjení, přepětí a vysokým teplotám. Zajišťuje bezpečnost baterie a prodlužuje její životnost.

 

  Výkonný motor a zadní náhon = :)

Ve chvíli, kdy stlačíte elektrický plyn, spustí se motor o výkonu 350 W! Snadné stoupání do kopce zajišťuje až 20% stoupavost. Pohon zadních kol nabízí lepší řešení stability při zrychlení a energetickou účinnost.

 
max-v2-d12   max-v2-d13   max-v2-d14
 

Integrovaný zvonek

Dejte vědět ostatním, že projíždíte. K E22E je dodáván zvonek s krystalicky čistým pronikavým zvukem.

 

Dvojitý brzdový systém

Elektronická brzda E-ABS + nášlapná brzda v zadním blatníku zkracují brzdovou dráhu z plné rychlosti na pouhé 4 metry.

 

Zadní kombinované světlo

Zadní kombinované světlo se automaticky rozsvítí při zapnutí předního světla, nebo se rozbliká při brzdění. Je viditelné z obou stran a zezadu. Poskytuje zvýšenou bezpečnost.

 
MAX-G30_Fast-charging    max-v2-d7   max-v2-d9 
 

 

Integrovaná nabíječka

Vestavěná nabíječka umožňuje snadné dobíjení i na cestách bez nutnostii nosit neskladný nabíjecí adaptér. Rychlá nabíječka 3A zajistí Ninebot KickScooter MAX G30 II plné nabití za 6 hodin.

*Rychlonabíječka 5A se prodává samostatně a nabije MAX G30 II  za 3 hodiny.

 

Řízení toku energie

Díky pokročilé rekuperaci nedochází k plýtvání energií, ale k jejímu uchování a přenosu zpět do baterií pokaždé, když brzdíte či jedete z kopce. Tento ekologický systém správy energie je šetrný k životnímu prostředí a prodlužuje dojezd koloběžky. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Amazon.co.uk: Segway-Ninebot (Witt): Segway-Ninebot (Witt)

Jak to vše začalo

 Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou.Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Příběh Ninebot

Ninebot je soukromá společnost s centrálním ústředím v Pekingu v Číně. V roce 2015 se Ninebot strategicky spojil se společností Segway sídlící v Bedfordu ve Spojených státech amerických. Obě společnost tak spojili síly ve výzkumu a vývoji, designu, výrobě a distribuci osobních transportérů pro krátké vzdálenosti. Obě společnosti mají nyní centrální sídla pro jednotlivé kontinenty v USA, Holandsku a Pekingu, s výrobními centry v USA a v Číně.Segway a Ninebot se společně soustředí na hladké spojení robotizované osobní přepravy s propojením na chytré telefony a rozvoji již funkčního konceptu hlasového ovládání, rozpoznávání obličeje a osob. Tedy vysoce interaktivních a chytrých produktů usnadňujících život.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX