Ninebot KickScooter Air T15E

Ninebot KickScooter Air T15E je nejkompaktnější, nejlehčí a energeticky nejúspornější elektrická koloběžka, jaká kdy byla představena k pohybu v prostředí města.
Celý koncept je stvořen pro městský životní styl a dojíždění na "poslední míli". Dojezd 12 km ve městě bohatě vystačí a je vykoupen extrémní lehkostí a skladností. Umožňuje snadné přenášení ve veřejné dopravě či uložení v kufru auta. Díky elegantnímu futuristickému vzhledu je Air T15E jedinečná a odlišuje se od zbytku elektrokoloběžek na trhu.

Využijte jarní slevu s kódem JARO23 

Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SEGWAY
12 990 Kč 10 736 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg
Baterie: 167 Wh (4650 mAh)
Doba nabíjení: 4 hodiny
Dojezd: 12 km
Max. rychlost: 20 km/h
Max. stoupací úhel: 15°
Pneumatiky: Přední 7,5"/ Zadní 6"
Určení: Do města
Voděodolnost: IPX4
Výkon: 250 W

Když se technologie skloubí s uměním a ovládne město

Ninebot KickScooter Air T15E je nejkompaktnější, nejlehčí a energeticky nejúspornější elektrická koloběžka, jaká kdy byla představena k pohybu v prostředí města. Celý koncept je stvořen pro městský životní styl a dojíždění na "poslední míli". Dojezd 12 km ve městě bohatě vystačí a je vykoupen extrémní lehkostí a skladností. Umožňuje snadné přenášení ve veřejné dopravě či uložení v kufru auta. Díky elegantnímu futuristickému vzhledu je Air T15E jedinečná a odlišuje se od zbytku elektrokoloběžek na trhu.

Skládací mechanismus se sklopnými rukojeťmi: otázka 1 vteřiny

Air T15E složíte během 1 vteřiny pouhým stiskem tlačítka. Koloběžka se sklopí a rukojeti se sami složí. Po složení je Air T15E vysoká pouhých 22 cm, což z ní dělá nejkompaktnější elektrokoloběžku na trhu! V kombinaci s nízkou hmotností (10,5 kg) je tento produkt ideální pro snadný transport a skladování.

 
features

airT15-d4

airT15-d3

Snadné skladování

Air T15E můžete uložit svisle nebo vodorovně. Součástí balení je obal, který lze použít jako stojan pro parkování a snadné nabíjení. je vyroben z expandovaného polypropylenu (EPP), který je plně recyklovatelný.

Čtyři režimy jízdy k vašim službám

Air T15E ovládá čtyři jízdní režimy, které můžete snadno přepínat stiskem multifunkčního zadního blatníku podle potřeby. Mezi ně patří režim Chodec (6 km/h), režim Úspory energie (10 km/h), Standardní režim (15 km/h) a Sportovní režim (20 km/h).

airT15-d9 airT15-d10 airT15-d11

Segway-Ninebot APP

Stáhněte si aplikaci „Segway-Ninebot“ a dostaňte z Air T15E maximum:
- Informace o vozidle (stav baterie)
- Tempomat
- Živá jízdní data (rychlost, jízdní režim ..)
- Nastavení Ambientního LED podsvícení
- A mnohem víc...

Inovativní regenerativní brzdový systém

Brzdový systém s pokročilou rekuperací váš KickScooter Air T15 dostane dál díky recyklované energii z jízdy. Kola jsou schopna přeměnit kinetickou energii zachycenou při brzdění a jízdě z kopce na elektřinu a uložit ji do integrované lithiové baterie..

Ergonomie, design, kvalita

Používáme prvotřídní materiály a neustále naše produkty vyvíjíme. Tělo Air T15E je vyrobeno ze slitiny hliníku a hořčíku, je lehčí, silnější a spolehlivější. Navíc se je zajištěna ochrana proti korozi a použité materiály jsou recyklovatelné.

 

Air T15E_Ambient Light e22-d9 Air T15E_Front and side reflectors

Přizpůsobte Ambientní podsvícení svému stylu!

Futuristický a elegantní design elektrokoloběžky Air T15E můžete ještě zatraktivnit světelným podkresem. Lineární ambientní světelné linky v řidítkách ji opticky ještě více zeštíhlují a barevnou škálu a její vzory si můžete přizpůsobit pomocí aplikace Segway-Ninebot APP.

Chytrá správa baterie BMS

Systém chytré správy baterie BMS v Segway-Ninebot prošel 7 lety nepřetržitého technologického vývoje a dnes spravuje více než 300 milionů baterií! Mimo jiné prodlužuje životnost baterie, stará se o bezpečí uživatelů a zajišťuje přesné zobrazení stavu baterie.

Odrazky E-MARK

Bereme vaši bezpečnost vážně. Vylepšili jsme Ninebot KickScooter Air T15E a přidali jsme přední, boční a zadní E-MARK supersvítivé certifikované odrazky. Nejen díky nim si vás ostatní všimnou!

 
 
 
Stylová transparentní obrazovka v jedné linii s řidítky

Stylová transparentní obrazovka v jedné linii s řidítky

 

Informační displej Ninebot KickScooter Air T15E má krásný, čistý a transparentní design. Poskytuje jezdci okamžité informace o jízdě, zvoleném režimu, stavu baterie, připojení Bluetooth a upozornění na údržbu.

 

Integrované přední, zadní a brzdové LED světlo: jasnější a bezpečnější!

Integrované přední, zadní a brzdové LED světlo: jasnější a bezpečnější!

 

LED světlomet o vysokém jasu 2,5 W vytváří světelný kužel o délce 10 m. Když se světlomet vypne, prolíná se s černým tělem koloběžky a vytváří jednotnou nepřerušenou linku. Lineární design zadního světla zajišťuje lepší viditelnost v provozu a díky němu je Air T15E v noci atraktivní a stylová.

 

Reflektory E-MARK zajišťují, že budete v provozu vidět

Reflektory E-MARK zajišťují, že budete v provozu vidět

 

Bereme vaši bezpečnost vážně. Vylepšili jsme Ninebot KickScooter Air T15E a přidali jsme přední, boční a zadní E-MARK supersvítivé certifikované odrazky. Nejen díky nim si vás ostatní všimnou!

 

Objevte aplikaci Segway-Ninebot APP

Objevte aplikaci Segway-Ninebot APP

 

Stáhněte si aplikaci „Segway-Ninebot“ a dostaňte z Air T15E maximum:

- Informace o vozidle (stav baterie)

- Tempomat

- Živá jízdní data (rychlost, jízdní režim ..)

- Nastavení Ambientního LED podsvícení

- A mnohem víc...

 

Ninebot KickScooter Air T15E Powered by Segway

Ninebot KickScooter Air T15E Powered by Segway

Elektrická ultrakompaktní lehká koloběžka

Dojezd až cca. 12 km

Rychlost až 20 km/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Amazon.co.uk: Segway-Ninebot (Witt): Segway-Ninebot (Witt)

Jak to vše začalo

 Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou.Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Příběh Ninebot

Ninebot je soukromá společnost s centrálním ústředím v Pekingu v Číně. V roce 2015 se Ninebot strategicky spojil se společností Segway sídlící v Bedfordu ve Spojených státech amerických. Obě společnost tak spojili síly ve výzkumu a vývoji, designu, výrobě a distribuci osobních transportérů pro krátké vzdálenosti. Obě společnosti mají nyní centrální sídla pro jednotlivé kontinenty v USA, Holandsku a Pekingu, s výrobními centry v USA a v Číně.Segway a Ninebot se společně soustředí na hladké spojení robotizované osobní přepravy s propojením na chytré telefony a rozvoji již funkčního konceptu hlasového ovládání, rozpoznávání obličeje a osob. Tedy vysoce interaktivních a chytrých produktů usnadňujících život.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX