Ninebot eKickScooter ZING C20

Skvěle vypadající a bezpečné elektrokoloběžky pro mládež. Dojezd 20 km, motor 150W, rychlost až 16 km/h, váha 10 kg. Doporučený věk 10+.

Momentálně nedostupné
Značka: SEGWAY
6 690 Kč 5 529 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky pro děti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Max. rychlost (km/h): 16
Maximální dojezd (km): 20
Max. rychlost: 16 km/h
Maximální dojezd: 20 km
Kapacita baterie: 108 Wh (5Ah)
Doporučený věk: 10+

Ninebot eKickScooter ZING C20

Budoucí nejoblíbenější dopravní prostředek vašeho potomka: Ninebot eKickScooter ZING C20!

 

Tento nový model přichází v podmanivém barevném provedení s černým rámem a červenými prvky na kolech a logu. ZING C20 má 3 jízdními režimy, které lze přizpůsobit úrovni každého jezdce. V neposlední řadě je elektrokoloběžka velmi lehká a nabídne vašemu dospívajícímu dojezd až 20 km.

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_KickScooter standing-Children chatting

Jedna jízda a 3 jízdní režimy

Bezpečný režim, pomalu, ale jistě
S max. rychlost až 10 km/h je Bezpečný režim ideální pro začátečníky. Akcelerace plynu je velmi jemná (kontrolka rychle bliká).
Režim Cruise, odraz se a jeď!
Díky režimu Power Assist se stačí jen odrazit a ZING zrychlí až na 16 km/h (světelná kontrolka pomalu bliká).
Turbo režim pro dobrodruhy!
Pro maximální dynamiku režim Turbo zrychlí až na 16 km/h. Akcelerace plynu je svižnější (kontrolka svítí nepřetržitě).

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_Handlebar-bell-brake lever

Jeden stisk brzdy a jste v bezpečí!

Z důvodu maximální bezpečnosti je Elektrokoloběžka Ninebot eKickScooter ZING C20 vybavena výkonnou ručně ovládanou sdruženou brzdou, která má také funkci EBS pro rekuperaci energie. Vše je integrováno uvnitř kol proti nechtěnému poškození.

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_Charging point on footboard

Dvojitý trubkový rám: silný a odolný

Rám je vyroben z vysoce houževnaté oceli s trojúhelníkovou strukturou, která přináší ZINGu vysokou trvanlivost a odolnost. Dospívající bude mít dobrou stabilitu a bude se cítit jistě. Nášlapná plošina je vyrobena z protiskluzového materiálu, který poskytne stabilní zážitek z jízdy a tlumí vibrace.
ZING C20 má navíc krytí IPX4, což znamená, že je odolný vůči stříkající vodě.

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_Folded KickScooter in car trunk

Skládací elektrokoloběžka

Jednou z velkých předností modelu ZING C20 je snadné skládání ve dvou krocích. Ke všemu je třeba jediná ruka. Nízká váha 10kg umožňuje také snadné přenášení.

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_Boy-easy to carry

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_Girl riding-side view

Jeden stisk palce a jedem!

Plyn na řidítkách má proměnný odpor a citlivost v závislosti na režimu jízdy. Díky jmenovitému výkonu motoru 150 W dokáže eKickscooter ZING dosáhnout maximální rychlosti 16 km/h (v režimech Turbo a Cruise).

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_Rear fender brake

Gumové pneumatiky odolné opotřebení a pohodlné na jízdu

Vysoce elastické plné gumové pneumatiky jsou navrženy tak, aby byly odolné proti opotřebení a nepotřebovaly žádnou údržbu. Není nutné pneumatiku hustit a nemusíte se bát žádného defektu! Dezén pneumatiky byl přepracován pro lepší přilnavost a zamezení prokluzu.Potomek pojede s větší jistotou a užije si více zábavy!

ZING E10_BMS-720x359_72

Kompaktní baterie se spoustou síly

Sada baterií je umístěna v povozku a má nový kompaktní a štíhlejší design. Lithium-iontová baterie, řídicí deska a inteligentní systém správy baterie (BMS) jsou zabaleny do jednoho modulu chráněného rámem. ZING C20 má spoustu síly připravené k okamžitému použití!

Ninebot eKickScooter ZING C20_Lifestyle pictures_Boy braking with brake lever

Pohodlné rukojeti z termoplastické gumy (TPR)

Rukojeti jsou vyrobeny z materiálu TPR. Pohodlně se drží a nabízí vynikající protiskluzový úchop. Rukojeti TPR se navíc snadno čistí a udržují.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AL Avatar autora | 14.10.2022
Skvělá dětská koloběžka,dcera ji dostala k osmým narozeninám a je nadšená...

Amazon.co.uk: Segway-Ninebot (Witt): Segway-Ninebot (Witt)

Jak to vše začalo

 Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou.Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Příběh Ninebot

Ninebot je soukromá společnost s centrálním ústředím v Pekingu v Číně. V roce 2015 se Ninebot strategicky spojil se společností Segway sídlící v Bedfordu ve Spojených státech amerických. Obě společnost tak spojili síly ve výzkumu a vývoji, designu, výrobě a distribuci osobních transportérů pro krátké vzdálenosti. Obě společnosti mají nyní centrální sídla pro jednotlivé kontinenty v USA, Holandsku a Pekingu, s výrobními centry v USA a v Číně.Segway a Ninebot se společně soustředí na hladké spojení robotizované osobní přepravy s propojením na chytré telefony a rozvoji již funkčního konceptu hlasového ovládání, rozpoznávání obličeje a osob. Tedy vysoce interaktivních a chytrých produktů usnadňujících život.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX