Ninebot eKickScooter ZING C10

Skvěle vypadající a bezpečné elektrokoloběžky pro děti . Dojezd 10 km, motor 120W, rychlost až 16 km/h, váha 9,5 kg. Doporučený věk 8-14 let.

Momentálně nedostupné
Značka: SEGWAY
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky pro děti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.5 kg
Max. rychlost (km/h): 16
Maximální dojezd (km): 10
Max. rychlost: 16 km/h
Maximální dojezd: 10 km
Kapacita baterie: 54 Wh (2,5Ah)
Doporučený věk: 8-14 let

Zábava začíná s elektrokoloběžkami ZING C8 a ZING C10!

Příchází to, na co vaše dítě čekalo: Ninebot eKickScooter ZING C8 a ZING C10 (Powered by Segway)! Svěží nový design s krásným barevným schématem (světle šedá a chytlavá žlutá), 3 režimy jízdy, které se přizpůsobí úrovni každého, nízká váha a hlavně až 10 km čisté zábavy!

Ninebot KickScooter ZING C8_Lifestyle picture_Kids sitting_Segway helmet

Jedna jízda a 3 jízdní režimy

Bezpečný režim, pomalu, ale jistě
S max. rychlost až 10 km/h je Bezpečný režim ideální pro začátečníky. Akcelerace plynu je velmi jemná (kontrolka rychle bliká).

Turbo režim pro dobrodruhy!
Pro dobrodružnější děti může režim Turbo zrychlit až na cca. 16 km/h. Akcelerace plynu je svižnější (kontrolka svítí nepřetržitě).

Režim Cruise, odraz se a jeď!
Díky režimu Power Assist stačí dětem jen odraz a zrychlí až na 16 km/h (světelná kontrolka pomalu bliká).

Ninebot KickScooter ZING C8-C10_Lifestyle picture_Handlebar

Integrovaná ruční brzda: bezpečí až na prvním místě!

Elektrokoloběžky Ninebot eKickScooter ZING C8 a ZING C10 jsou vybaveny výkonnou sdruženou ruční brzdou, která má také funkci EBS pro rekuperaci energie. Chytrý systém vybavený senzory snímá v reálném čase jízdu a v případě potřeby brzdění odpojí plyn, což dítěti umožní snadnější a včasné brzdění. Bezpečnost vašeho dítěte je naší prioritou!

Ninebot KickScooter ZING C8_Lifestyle picture_Front wheel and footboard

Dvojitý trubkový rám: silný a odolný

Rám je vyroben z vysokopevnostní oceli a má trojúhelníkovou strukturu, která přináší výrobku vysokou trvanlivost a odolnost. Dítě bude mít na stupačce skvělou stabilitu a bude se cítit jistě. Obě elektrokoloběžky mají navíc krytí IPX4, což znamená, že jsou odolné vůči stříkající vodě.

Ninebot KickScooter ZING C8 and C10_Lifestyle pictures_Folded in car trunk (1)

Rozložte, sestavte a jeďte!

Elektrokoloběžky ZING se snadno skládají: k uskladnění ZINGu ve skříni, v kufru auta či jinde jsou nutné pouze 3 sekundy. Jsou velice lehké. Váží pouhých 9 kg (ZING C8) a 9,5 kg (ZING C10). Elektrokoloběžky jsou tedy vždy k dispozici pro další dobroudružství!

Ninebot KickScooter ZING C10 and C8_Lifestyle picture_Boy putting Segway helmet to girl_1

Jiný věk/výška, jiný model ZINGu

Mysleli jsme na všechny dívky a chlapce, kteří si přáli mít svůj vlastní eKickScooter:

ZING C8
 je pro děti od 6 do 12 let s výškou od 115 do 145 cm.
ZING C10 je pro děti od 8 do 14 let s výškou od 130 do 160 cm.

Ninebot KickScooter ZING C10_Product picture_Handle bar

Akcelerace pod kontrolou

Plyn na řidítkách má proměnný odpor a citlivost v závislosti na režimu jízdy. Díky jmenovitému výkonu motoru 120 W dokáže eKickscooter ZING dosáhnout maximální rychlosti 16 km/h (v režimech Turbo a Cruise).

Ninebot KickScooter ZING C10_Product picture_Footboard

Gumové pneumatiky odolné opotřebení a pohodlné na jízdu

Vysoce elastické plné gumové pneumatiky jsou navrženy tak, aby byly odolné proti opotřebení. Není nutné pneumatiku hustit a nemusíte se bát žádného defektu! Dezén pneumatiky byl přepracován pro lepší přilnavost a zamezení prokluzu.Dítě pojede s větší jistotou a užije si více zábavy!

ZING E10_BMS-720x359_72

Výkonné a přitom kompaktní baterie

Inteligentní sada integruje lithium-iontovou baterii, ovladač a systém BMS (Battery Management System) do jednoho kompaktního modulu, který je umístěn ve stupačce pro snížení těžiště: to dává dětem větší stabilitu při jízdě. Na jedno nabití trvající cca. 2,5 hodiny vydrží ZING C8 i ZING C10 až 10 km, což nabízí spoustu zábavy!

Ninebot KickScooter ZING C10_Lifestyle pictures_Boy riding street

Pohodlné rukojeti z termoplastické gumy (TPR)

Rukojeti jsou vyrobeny z materiálu TPR. Pohodlně se drží a nabízí vynikající protiskluzový úchop. Rukojeti TPR se navíc snadno čistí a udržují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Amazon.co.uk: Segway-Ninebot (Witt): Segway-Ninebot (Witt)

Jak to vše začalo

 Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou.Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Příběh Ninebot

Ninebot je soukromá společnost s centrálním ústředím v Pekingu v Číně. V roce 2015 se Ninebot strategicky spojil se společností Segway sídlící v Bedfordu ve Spojených státech amerických. Obě společnost tak spojili síly ve výzkumu a vývoji, designu, výrobě a distribuci osobních transportérů pro krátké vzdálenosti. Obě společnosti mají nyní centrální sídla pro jednotlivé kontinenty v USA, Holandsku a Pekingu, s výrobními centry v USA a v Číně.Segway a Ninebot se společně soustředí na hladké spojení robotizované osobní přepravy s propojením na chytré telefony a rozvoji již funkčního konceptu hlasového ovládání, rozpoznávání obličeje a osob. Tedy vysoce interaktivních a chytrých produktů usnadňujících život.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX