MANTIS 8 Pro+

Elektrokoloběžka Kaabo Mantis 8 Pro+ (mini) elektrokoloběžka 2600W s baterii 48V 24,5h nabízí výjimečný kompromis mezi kompaktními rozměry a dlouhým dojezdem se silnými motory o nominálním výkonu 2 x 800W. Díky tomu se na této elektrické koloběžce Mantis 8 Pro+ jede velice příjemně a nehledě na to, zda jedete i do prudšího kopce. Kompaktní elektrická koloběžka Kaabo přichází

Jedná se o elektrokoloběžku Mantis 8 Pro+ se dvěma motory 800W a baterií 48V 24,5Ah, což Vám umožní dojezd až 80 kilometrů. S hmotností 26,5 kilogramu vydrží zatížení až 120 kilogramů. Pokud uvažujete o moderní a levné koloběžce pro každodenní použití, doporučujeme elektrokoloběžky Kaabo Mantis 8 Pro+.

Na dotaz
42 990 Kč 35 529 Kč bez DPH 42 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 27 kg
Určení: Do města
Motor: 2x 800W
Baterie: 48V, 24,5Ah (LG MJ1 18650)
Hmotnost: 26,5 kg
Maximální dojezd: až 80 km
Maximální rychlost: 50 km/h
Maximální stoupací úhel: 30°
Doba dobíjení: 12h s nabíječkou 2A - 6h s rychlou nabíječkou
Brzdy: Hydraulické + ABS
Nosnost: 120 kg

Elektrokoloběžka KAABO MANTIS 8 Pro+

Elektrokoloběžka kaabo Mantis 8 Pro+ je špičková elektrická koloběžka, která má všechny své vlastnosti na velmi vysoké úrovni, počínaje její výkonem a konče designem. Je vybavena duálním motorem 800 W a značkovou LG baterii 48V 24,5 AhKaabo Mantis 8 Pro+ může mít dojezd až 80 km a nejvyšší rychlost 50 km/h (s omezením na 25km/h od výrobce). Co se týče její hmotnosti, 26,5 kilogramů se může zdát hodně, ale naopak pro špičkovou elektrickou koloběžku je to muší váha, ale zároveň je velmi odolná, díky hliníkové slitině. A to vše v konfiguraci od MINIMOTORS s plně hydraulickými brzdami.

 
HLAVNÍ VLASTNOSTI
Jednou z jejich silných stránek jsou brzdy. Je vybavena hydraulickými brzdami pro extrémní brzdění. Tyto brzdy budou mít skutečnou přidanou hodnotu, pokud chcete jezdit stabilním tempem. K tomu přidáme 8" bezdušová kola vpředu a vzadu. Co se týče doby nabíjení, k plnému nabití potřebuje 12 hodin, což lze zkrátit na 6 hodiny díky rychlé nabíječce. Chcete si koupit uznávanou elektrickou koloběžku, ale máte omezený rozpočet? Elektrokoloběžka Kaabo MANTIS 8 PRO+ je pro vás! Její design a výkon osloví každého. Ideální elektrická koloběžka pro každodenní výlety nebo pro fanoušky dlouhých cest. 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 23.2.2022
naprostá spokojenost , dlouhý dojezd , optimální rychlost pro ženu , snadné ovládání , doporučuji

logo

Elektrokoloběžky KAABO

Historie moderních elektrických koloběžek začala po roce 2012 a e-koloběžky se dělí na dva typy: každodenní mobilita a terénní vývoj. První elektrická koloběžka Kaabo byla představena v roce 2013 a je jedním z prvních průkopníků elektrických koloběžek a lídrem offroadových hráčů. Na začátku svého založení byla společnost Zhejiang Kaabo Electronic Technology Co., Ltd. založena na vývoji a výrobě elektrických koloběžek, elektrických jednokolek a elektrických vyvažovacích kol. Po několika letech inovací a experimentování, nyní značky „Qibu“, byla anglická „KAABO“ exportována do více než 30 zemí a regionů v Evropě, Americe a Africe.

Elektrokoloběžky KAABO

Jako průkopník nové inteligentní dopravy je tajemstvím úspěchu Kaabo neustálá inovace. Kaabo neustále svolává vynikající vývojáře z celého světa a neustále zavádí inovační produkty. V současné době má patentované technologie ve více než 24 zemích. Série Mantis se stala průkopníkem elektrických koloběžek a díky rychlosti až 60 kilometrů za hodinu, dojezd až 80 kilometrů a výkon až 1 000 wattů posouvá dojem z jízdy na elektrických koloběžkách na novou úroveň. Společnost Kaabo zavedla stanovený průmyslový standard, který vede v tomto odvětví v oblasti výzkumu a vývoje.

Od roku 2020 jde Kaabo vpřed se zcela novým přístupem. Tváří v tvář světovému trhu inovovali distribuční model. Doufáme, že našim partnerům přineseme vysoce kvalitní produkty a zároveň jim můžeme pomoci při marketingu a prodeji. Kaabo skutečně dosahuje koordinace a efektivního rozvoje továrních značek a distribučních partnerů.

Jsme přesvědčeni, že Kaabo bude mít ještě vzrušující budoucnost!

Jsme oficiální distributor značky Kaabo a zabezpečíme Vám exkluzivní záruční i pozáruční servis, včetně vyzvednutí kurýrem u Vás doma.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX