Elektrokoloběžka Kaabo WOLF WARRIOR 11 PRO+

Ten nejlepší duální elektrokoloběžka Kaabo WOLF WARRIOR 11 PRO+1200W s motorem s přímým převodem poskytuje úžasný točivý moment a trvalý výkon, ať jste kdekoli.

Momentálně nedostupné
72 990 Kč 60 322 Kč bez DPH 72 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrokoloběžky
Hmotnost: 46 kg
Určení: Adrenalin
Motor: 2x 1200W (vrcholný výkon 5400W)
Baterie: 60V, 35Ah(LG)
Dojezd: 100 km
Nosnost: 150 kg
Voděodolnost: IPX4

Elektrokoloběžka Kaabo WOLF WARRIOR 11 PRO+

Elektrokoloběžka Kaabo Wolf Warrior 11 60V je vysokorychlostní elektrokoloběžka navržená pro adrenalinový zážitek na silnici i v terénu. Hydraulické přední tlumiče a zadní pružinová brzda umožňují jízdu v jakémkoli terénu. Dva výkonné motory s výkonem 1 200 W v kombinaci se dvěma řadiči 40 A poskytují špičkový výkon 5400 W a s lehkostí překonají stoupání až 30%. 

Plně hydraulické brzdy v kombinaci s volitelně aktivovaným systémem ABS zajišťují bezpečnou a přesnou brzdnou sílu. V každém ohledu dává Wolf na první místo bezpečnost: Výkonné duální přední LED diody osvětlují noc a boční a zadní LED zajišťují optimální viditelnost z jakéhokoli směru.

Na zpevněné silnici tato elektrokoloběžka Kaabo WOLF WARRIOR 11 PRO+ dosáhne rychlosti i 80 km / h zároveň poskytuje šílenou akceleraci a maximální rychlost (silniční pneumatiky doporučené pro vysokorychlostní použití na silnici). Obrovská baterie LG nebo Samsung o kapacitě 35 Ah, která vydrží až 100km v ECO režimu s jedním pohonem, ale také poskytuje dostatečný dojezd při maximální rychlosti.

Displej a řadiče vyrábí společnost Minimotors, výrobce Dualtron. 

S hmotností 46kg tato vysokorychlostní elektrická koloběžka není konstruována pro přenášení, ale lze sklopit pro snadný transport v kufru auta a  můžete cestovat na svá oblíbená místa.

V kombinaci s 5A rychlonabíječkou můžete dále zkrátit dobu nabíjení.

K dispozici ve dvou variantách:
- s namontovanými silničními pneumatikami
- s instalovanými terénními pneumatikami (doporučeno pouze pro skutečné použití v terénu)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Elektrokoloběžky KAABO

Historie moderních elektrických koloběžek začala po roce 2012 a e-koloběžky se dělí na dva typy: každodenní mobilita a terénní vývoj. První elektrická koloběžka Kaabo byla představena v roce 2013 a je jedním z prvních průkopníků elektrických koloběžek a lídrem offroadových hráčů. Na začátku svého založení byla společnost Zhejiang Kaabo Electronic Technology Co., Ltd. založena na vývoji a výrobě elektrických koloběžek, elektrických jednokolek a elektrických vyvažovacích kol. Po několika letech inovací a experimentování, nyní značky „Qibu“, byla anglická „KAABO“ exportována do více než 30 zemí a regionů v Evropě, Americe a Africe.

Elektrokoloběžky KAABO

Jako průkopník nové inteligentní dopravy je tajemstvím úspěchu Kaabo neustálá inovace. Kaabo neustále svolává vynikající vývojáře z celého světa a neustále zavádí inovační produkty. V současné době má patentované technologie ve více než 24 zemích. Série Mantis se stala průkopníkem elektrických koloběžek a díky rychlosti až 60 kilometrů za hodinu, dojezd až 80 kilometrů a výkon až 1 000 wattů posouvá dojem z jízdy na elektrických koloběžkách na novou úroveň. Společnost Kaabo zavedla stanovený průmyslový standard, který vede v tomto odvětví v oblasti výzkumu a vývoje.

Od roku 2020 jde Kaabo vpřed se zcela novým přístupem. Tváří v tvář světovému trhu inovovali distribuční model. Doufáme, že našim partnerům přineseme vysoce kvalitní produkty a zároveň jim můžeme pomoci při marketingu a prodeji. Kaabo skutečně dosahuje koordinace a efektivního rozvoje továrních značek a distribučních partnerů.

Jsme přesvědčeni, že Kaabo bude mít ještě vzrušující budoucnost!

Jsme oficiální distributor značky Kaabo a zabezpečíme Vám exkluzivní záruční i pozáruční servis, včetně vyzvednutí kurýrem u Vás doma.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX